Категории
x

Войти

Fox River

Kojinės FoxRiver GIBRALTAR FRONTIER Номер продукта: 014271

Пожалуйста, выберите вариант
19.50
x

Рекомендация

От:

 


Jau daugiau nei 100 metų JAV kompanija Fox River gamina aukštos kokybės kojines, ilgainiui tapusias populiariausiomis tarp keliautojų, medžiotojų, sportininkų ir kariškių. Ilgametė patirtis, naujausios technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos ir priimtina kaina, tai tik keletas savybių dėl kurių Fox River išsiskiria iš daugybės kitų gamintojų tarpo.

Gibraltar Frontier – itin šaltam orui skirtos kojinės. Pagamintos merino vilnos pagrindu. Ši vilna yra švelni („neduria“), išsiskiria labai geromis šiluminėmis savybėmis ir greitu drėgmės išgarinimu. Sudėtyje esantis nailonas suteikia atsparumo dėvėjimuisi ir užtikrina kojinių ilgaamžiškumą net ir dažnai skalbiant.

Anatomiškai suformuota konstrukcija natūraliai apglaudžia koją. Pilnai pašiltintos, apsaugos Jūsų kojas net per didžiausius šalčius. Ties pirštais esanti plokščia siūlė netrina ir neleidžia atsirasti nuospaudoms. Labiausiai apkrautos vietos papildomai pastorintos. Kojinių viršuje esanti Spandex (elastano) juosta neleidžia joms smukti.

Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.

 

Sudėtis:

85% - merino vilna

14% - nailonas

1% - Spandex (elastanas)

 

Dydžiai: M - 39/42
               L - 43/46

               XL - 46/48


 

Бренд Fox River

Написать обзор продукта


Нет отзывов