Katalogo prekių grupėse išsirinkite Jus dominančią (-ias) prekę (-es) ir įsidėkite ją (-as) į pirkinių krepšelį. Pasirinkus norimą prekę arba jos variantą parodoma ar prekė yra sandėlyje ir per kiek laiko gali būti pristatyta.

Užsiregistruokite arba prisijunkite jau turimu kliento vardu. Taip pat galite pirkti neužsiregistravę.

Patikslinkite ir patvirtinkite užsakovo (-ės) bei pristatymo adresą (jei skiriasi nuo užsakovo), įveskite įmonės pavadinimą ir kodą (jei Jums reikalinga sąskaita – faktūra), peržiūrėkite išsirinktas prekes, jų kiekį ir kainas.

Pasirinkite pageidaujamą prekių pristatymo būdą LP Express kurjeriu, LP EXPRESS 24 siuntų savitarnos terminalą arba atsiėmimą parduotuvėse.

Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Galimi atsiskaitymo būdai:  Paysera, el. bankininkyste (per Paysera sistemą), banko pavedimu.

Patvirtinkite pageidaujamos (-ų) prekės (-ių) užsakymą.

Po užsakymo patvirtinimo Jums bus išsiųstas elektroninis laiškas su informacija apie pirkimą ir mokėjimo rekvizitais (jei pasirinkote mokėjimą banko pavedimu).

El. parduotuvės vadybininkai nedelsiant bus informuoti apie Jūsų užsakymą ir pradės jį vykdyti iškart po apmokėjimo. Apie užsakymo vykdymo eigą Jūs būsite informuoti el. paštu.