Kojinės FoxRiver WICK DRY® MAX (žalia)

Kojinės FoxRiver WICK DRY® MAX (žalia)

Prekės kodas: 0142611-L

4.25 (4)
/
Jau daugiau nei 100 metų JAV kompanija Fox River gamina aukštos kokybės kojines, ilgainiui tapusias populiariausiomis tarp keliautojų, medžiotojų, sportininkų ir kariškių. Il...
15,50 €

Prekė yra centriniame sandėlyje.
* Pristatymas per 2 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
7
Vilnius, Laisvės pr. 62
6
Vilnius, Jogailos g. 11
6
Kaunas, Pramonės pr. 8A
8
Kaunas, Birštono g. 12
3
Klaipėda, Taikos pr.52
6
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas
Jau daugiau nei 100 metų JAV kompanija Fox River gamina aukštos kokybės kojines, ilgainiui tapusias populiariausiomis tarp keliautojų, medžiotojų, sportininkų ir kariškių. Ilgametė patirtis, naujausios technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos ir priimtina kaina, tai tik keletas savybių dėl kurių Fox River išsiskiria iš daugybės kitų gamintojų tarpo.
Wick Dry Maximum - populiariausios Fox River kojinės tarp JAV kariškių. Demisezoninės, tinkamos dėvėti tiek šiltu, tiek šaltu oru. Šių kojinių pagrindas – polipropileno pluoštas su įterptu sidabru, natūraliai naikinantis bakterijas kurios sukelia nemalonų kvapą ir sparčiai išgarinantis drėgmę. Šonuose esančio tinklelio dėka pagerinama ventiliacija, kojos nešunta esant karštam orui. Anatomiškai suformuota konstrukcija natūraliai apglaudžia koją. Labiausiai apkrautos vietos papildomai pastorintos. Kojinių viršuje esanti Spandex (elastano) juosta neleidžia joms smukti.
Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.
 
Sudėtis:
70% - polipropilenas
28% - nailonas
2% - Spandex (elastanas)
 
Dydžiai: M - 39/42
               L - 43/46
               XL - 46/48
Atsiliepimai ir įvertinimai
4.25 (4)