Produktų sąrašas pagal prekinį ženklą Tactical Foodpack

 „Tactical Foodpack“ idėja kilo Estijos specialiųjų operacijų pajėgų medikui, kuris kasdieniame darbe susidūrė su sudėtingomis sąlygomis, kurios išbandė tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą. Akimirkos, kai buvo galima praleisti laiką ir greitai užkąsti komandos draugų kompanijoje, tapo vis vertingesnės. Ypač kai tenka praleisti ilgą laiką toli nuo namų. Kitas svarbus veiksnys yra maistas, kurį mėgaujatės tokiomis akimirkomis. Maistas turi būti naminis ir natūralus, tuo pat metu toks maistas neturi būti sunkus ir jį reikia suvartoti greitai, nes sąlygos, į kurias atsidursite, gali būti sudėtingos.

Todėl sukūrė produktų liniją, kurios galiojimo laikas yra ilgas, be jokių konservantų ar priedų – visa tai natūralu ir jaučiasi namuose. Tiesiog užpilame karšto vandens ant maisto, palaukiame ir mėgaujam4s skaniais skoniais tiesiai iš specialių karštam maistui sukurtų pakuočių.

Produktai puikiai tinka ne tik karinėms specialiosioms pajėgoms, bet ir kasdieniams žygeiviams, buriuotojams, alpinistams ar profesionaliems ekstremalaus sporto sportininkams, o būtent tiems, kurie laikosi aktyvaus gyvenimo būdo, vertina komfortą ir sveiką mitybą.

Yra 25 produktai

Rodoma 1-25 iš 25 prekės(-ių)
Rodoma 1-25 iš 25 prekės(-ių)