Kelnės iš tinkliuko BRYNJE 'Super Termo'
Kelnės iš tinkliuko BRYNJE 'Super Termo'
Kelnės iš tinkliuko BRYNJE 'Super Termo'
Kelnės iš tinkliuko BRYNJE 'Super Termo'

Kelnės iš tinkliuko BRYNJE 'Super Termo'

Prekės kodas: 012134-XL

/
BRYNJE – pasaulyje plačiai žinoma norvegų firma gaminanti ypatingai aukštos kokybės apatinius Termo drabužius. BRYNJE gaminiai yra išbandyti ir pasiteisinę įvairiose tarptauti...
48,00 €

Prekė yra centriniame sandėlyje.
* Pristatymas per 2 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
3
Vilnius, Laisvės pr. 62
4
Vilnius, Jogailos g. 11
2
Kaunas, Pramonės pr. 8A
3
Kaunas, Birštono g. 12
3
Klaipėda, Taikos pr.52
1
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

BRYNJE – pasaulyje plačiai žinoma norvegų firma gaminanti ypatingai aukštos kokybės apatinius Termo drabužius. BRYNJE gaminiai yra išbandyti ir pasiteisinę įvairiose tarptautinėse arktinėse ekspedicijose, taip pat šiuos drabužius naudoja daugelio šiaurinių šalių kariuomenės specialieji padaliniai. 


'Super Thermo' serijos apatiniai rūbai skirti naudoti pavasarį , vasarą ir rudenį. Jie pagaminti iš polipropileninio Meraklon pluošto, kuris pasižymi puikiomis ventiliacijos ir drėgmės pašalinimo sąvybėmis. Aktyviai judant ir prakaituojant , drėgmė lengvai pasišalina per Meraklono tinklinį audinį ir kūnas išlieka sausas. 


Unikali tinkliuko konstrukcija neleidžia kauptis prakaitui ir perteklinei šilumai aktyviai judant, tačiau tinkliuko tarpuose išsilaikantis oras sukuria natūralų šilumos barjerą, taip palaikoma vienoda kūno paviršiaus temperatūra esant bet kokiam fiziniam aktyvumui.


Spalva: žalia


Dydžiai: XS-S-M-L-XL-XXL

Atsiliepimai ir įvertinimai