• Nauja prekė

Galąstuvas Work Sharp KTS Ken Onion Edition

Prekės kodas: 0345-09005

/

Šį elektrinį galąstuvą sukūrė gerai žinomas peilių dizaineris Ken Onion. Su šiuo galąstuvu, pagaląsite bet kokį turimą peilį...

240,00 €
Išparduota

Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Vilnius, Laisvės pr. 62
0
Vilnius, Jogailos g. 11
0
Kaunas, Pramonės pr. 8A
0
Kaunas, Birštono g. 12
0
Klaipėda, Taikos pr.52
0
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

Šį elektrinį galąstuvą sukūrė gerai žinomas peilių dizaineris Ken Onion. Su šiuo galąstuvu, pagaląsite bet kokį turimą peilį. Be peilių, taip pat galima pagaląsti aštrius įrankius, tokius kaip kaltai ir kirviai, kabliukai, žirklės ir net dantyti peiliai. Šis galąstuvas yra nedidelė, profesionali diržinio galandimo mašina su kreiptuvų sistema, skirta peiliams pagaląsti 15–30 laipsnių kampu. Su šiuo galąstuvu pagaląsite ir plonus japoniškus šefo peilius, ir daug storesnius peilius, skirtus lauko darbams. Pagrindinis diržinio galandimo pranašumas yra tai, kad dėl diržo lankstumo jis padaro šiek tiek išgaubtą (convex) ašmenų liniją. Tokie ašmenys yra stipresni nei tiesūs.

Mašina yra labai stabili, kas paprastai nebūdinga panašiems įrenginiams. Galandimo diržai keičiasi itin lengvai ir greitai, kas leis galandinimą padaryti dar efektyvesniu.

Kreiptuvus galima greitai nuimti, pavyzdžiui, pagaląsti kirvį arba jei norite galąsti peilius iš rankos. Kreiptuvus su šlifavimo juosta galima pasukti, kad lengvai pasiektumėte horizontaliai padėtą ​​kirvį. Juostos sukimosi greitis yra reguliuojamas ir turi fiksaciją.

Galandimo mašina komplektuojama kartu su penkių šlifavimo juostų rinkiniu. Grūdėtumas svyruoja nuo itin stambių (apie 120 grit) iki labai smulkių (apie 6000 grit). 

Atsiliepimai ir įvertinimai