Kojinės Lasting SWH

Kojinės Lasting SWH

Prekės kodas: 013211-L

5 (1)
/
Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.Lasting SWH – slidinėji...
15,00 €

Prekė yra centriniame sandėlyje.
* Pristatymas per 2 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
10
Vilnius, Laisvės pr. 62
22
Vilnius, Jogailos g. 11
7
Kaunas, Pramonės pr. 8A
6
Kaunas, Birštono g. 12
8
Klaipėda, Taikos pr.52
6
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.

Lasting SWH – slidinėjimui skirtos merino vilnos kojinės. Labiausiai apkrautos vietos (pėda, pirštai, Achilo sausgyslė) sutvirtintos papildomu sluoksniu, kuris padeda išvengti nuospaudų ir nutrynimų. Plokščios siūlės ir tolygus prigludimas prie pėdos užtikrina ilgalaikį komfortą. Plati elastinga juosta kojinių viršuje neleidžia joms smukti. Pirštų ir kulno sritys sutvirtintos sidabro jonais praturtinu SILTEX pluoštu, kuris stabdo bakterijų dauginimąsi ir padeda išvengti nemalonaus kvapo. Kojinės yra itin atsparios dėvėjimuisi ir pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis.
Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.
 
Sudėtis:
70 % - aukščiausios rūšies merino vilna
15 % - poliamidas
10 % - SILTEX polipropileno pluoštas su jonizuoto sidabro priedais. Šie priedai sustabdo bakterijų ir grybelių, kurie sukelia nemalonų kvapą, dauginimąsi. Taip pat padeda išsaugoti natūralią odos bio pusiausvyrą.
5 % - Lycra
 
Dydžiai: M (38-41) - L(42-45) - XL(46-49)

LASTING_N

Atsiliepimai ir įvertinimai
5 (1)