• Nauja prekė

Akiniai WileyX AC6RCN02 RECON Grey Matte Black

Prekės kodas: 0344542

/

WileyX AC6RCN02 RECON Grey Matte Black - aukštos kokybės saulės akiniai, sukurti siekiant užtikrinti ne tik stilių, bet ir aukštą apsaugą nuo saulės spindulių...

149,00 €

Centrinio sandėlio likutis išseko.
Užsakymo surinkimas ir pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
3
Vilnius, Laisvės pr. 62
3
Vilnius, Jogailos g. 11
1
Kaunas, Pramonės pr. 8A
4
Kaunas, Birštono g. 12
1
Klaipėda, Taikos pr.52
1
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

WileyX AC6RCN02 RECON Grey Matte Black - aukštos kokybės saulės akiniai, sukurti siekiant užtikrinti ne tik stilių, bet ir aukštą apsaugą nuo saulės spindulių. WileyX AC6RCN02 RECON išsiskiria ne tik moderniu dizainu, bet ir aukštos kokybės medžiagomis bei patikima konstrukcija. Smūgiams atsparūs polikarbonato lęšiai ir nuimami šoniniai skydai suteikia jūsų akims bekompromisę apsaugą nuo sviedinių, UV spindulių, akinimo ir kitų pavojų. Skirta lauko entuziastams, sportininkams, tiems kuriems reikalingi didelio našumo akiniai, galintys atlaikyti sunkų naudojimą.

Pagrindinės savybės:

Atitinka ANSI Z87.1 saugos standartus, užtikrinančius optinį aiškumą ir apsaugą nuo didelės masės / didelio greičio smūgio 100% apsauga nuo UVA / UVB spindulių su aiškumu be iškraipymų.

Lengvas rėmas. Reguliuojamos šoninės kojelės ir nosies tiltelis užtikrina optimalų prigludimą prie veido formos ir patogumą.

Matinis juodas rėmas su pilkais akinių stiklais suteikia šiam modeliui modernią ir elegantišką išvaizdą.

WileyX AC6RCN02 RECON Grey Matte Black saulės akiniai yra puikus pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek aktyvioms lauko veikloms. Šis akinių modelis suteiks jums ne tik aukštą apsaugą nuo saulės spindulių, bet ir stilingą išvaizdą, nesvarbu, kur esate.

Atsiliepimai ir įvertinimai