Taktinė liemenė PGD U.L.V plate carrier, olive

Product reference: 0329-0043

/

U.L.V. (Ultra, Low weight & Versatile) išvertus iš Danų kalbos reiškia VILKAS. ULV taktinė liemenė yra sukurta ir pagaminta 100% Danijoje, naudojant aukštos kokybės medžiagas...

€400.00
The product is not sold online.

Availability of goods in stores:
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Vilnius, Laisvės pr. 62
1
Vilnius, Jogailos g. 11
0
Kaunas, Pramonės pr. 8A
0
Kaunas, Birštono g. 12
0
Klaipėda, Taikos pr.52
0
Full product features
Product description

U.L.V. (Ultra, Low weight & Versatile) išvertus iš Danų kalbos reiškia VILKAS. ULV taktinė liemenė yra sukurta ir pagaminta 100% Danijoje, naudojant aukštos kokybės medžiagas.

Honeywell Spectra Centurition™ laminatas yra 35-40% lengvesnis nei tradicinė MOLLE sistema. Mažesnis svoris mažina kūno apkrovą naudojimo metu. Centurion yra 500D kordura audinio ir Spectra skaidulų laminatas, kuris yra ypač stiprus (15 kartų stipresnis nei plienas), bet audinys išlieka lankstus ir plonas. Tai suteikia geriausią prigludimą ir patogumą dėvint liemenę ilgą laiką. Centurion audinys yra atsparus vandeniui, įdrėskimams ir dilimui, gaminamas Honeywell įmonėje JAV.

 

Milliken Tegris™ medžiaga yra naudojamas ULV liemenės juosmens diržuose, kad padidintų liemenės šoninių dalių stabilumą ir geriau paskirtytų svorį. Didesnis standumas juosmens diržuose užtikrina, kad diržai nesideformuos, net naudojant šonines balistines apsaugas.

Liemenės ypatybės:

·         Galimi dydžiai:

o   Medium - talpina M dydžio plokštes (30x25 cm / 10x12 inch)

o   Large - talpina L dydžioESAPI plokštes (10.25"x13.75")

Reviews and ratings