Kategorijos
x

Prisijungti

Mil-Tec

Mini dujinė viryklė Mil-Tec ''Spider'' Prekės kodas: 035019

19.50
Prekė yra sandėlyje. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Laisvės pr. 62, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Kompaktiška dujinė viryklė tvirtinama ant dujų baliono. Nerūdijančio plieno korpusas, pjezoelektrinis uždegimas. Patogus liepsnos reguliavimas. Komplekte pateikiama plastikinė transportavimo dėžutė.
Galingumas: 1800W
Svoris: 115g
Matmenys sulankstytos (apytiksliai): 66 x 63 x 83 mm

Palikti atsiliepimą apie prekę


2015.12.11 rašo:
Puikus daigtas, nesigailiu dabar turys :)
2010.12.17 rašo:
Privalumai: itin kompaktiška ir lengva dujinė viryklė su patikimu pjezouždegimu ir liepsnos reguliavimu už optimalią kainą.
Trūkumai:
1. Kaip ir visų šio tipo (montuojamų ant balionėlio) viryklių trūkumas-tvirto ir lygaus paviršiaus būtinybė. Ant viryklės, sumontuotos ant 450 gr talpos balionėlio, pastačius virti kareivišką katiliuką gaunasi aukšta ir pakankamai nestabili konstrukcija.
2. Nepakankama liepsnos apsauga nuo vėjo. Esant stipresniam vėjuj, teks neišvengiamai ieškoti užuovėjos arba sugalvoti kažkokį "patobulinimą".
Be to po metų maniškė viryklė tapo netinkama naudoti dėl susidėvėjusio sriegio. Gali būti, kad tai-individualus atvejis ir nėra visų šių viryklių trūkumas.
2009.10.17 rašo:
Daigtas graziai pagamintas, paprastas naudoti. Vienintelis dalykas kuris uzkliuva tai kad reikia pakankamai lygaus pavirsiaus virykles naudojimui. Kadangi virykle montuojama ant nedidelio skersmens duju kasetes, tai ta kasete turi stoveti lygiai jej nori virti kazka. Bet vien del sito minuso nekeisciau sios virykles i didesne 3-ju koju virykle.