Kojinės Lasting TCM, žalia

Kojinės Lasting TCM, žalia

Product reference: 013202-L

/
Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.Lasting TCM – vidutinio storio kojin...
€7.00

Product is available in central warehouse.
* Delivery within 2 working days.
Availability of goods in stores:
Vilnius, Kareivių g. 12
10
Vilnius, Laisvės pr. 62
9
Vilnius, Jogailos g. 11
7
Kaunas, Pramonės pr. 8A
3
Kaunas, Birštono g. 12
7
Klaipėda, Taikos pr.52
9
Full product features
Product description

Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.


Lasting TCM – vidutinio storio kojinės, pagamintos iš medvilnės specialaus polipropileno pluošto su sidabro jonais kurie stabdo bakterijų ir grybelio dauginimąsi, taip apsaugodami nuo nemalonaus kvapo ir išlaikydami teisingą odos paviršiaus pusiausvyrą. Trijų sluoksnių pastorinimai pirštų ir kulno srityse saugo nuo trynimo ir nuospaudų. Elastinė juosta kojinių viršuje neleidžia joms smukti. Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.


Sudėtis:


60 % - šukuota medvilnė, tai aukščiausios kokybės medvilnė, suteikianti kojinėms švelnumo ir minkštumo


18 % - SILTEX polipropileno pluoštas su jonizuoto sidabro priedais. šie priedai sustabdo bakterijų ir grybelių, kurie sukelia nemalonų kvapą, dauginimąsi. Taip pat padeda išsaugoti natūralią odos bio pusiausvyrą.


15 % - poliamidas


7 % - Lycra elastinis pluoštas


Dydžiai: M (38-41) - L(42-45) – XL(46-49)

Reviews and ratings