Kojinės Lasting TCL, smėlio spalva

Kojinės Lasting TCL, smėlio spalva

Product reference: 013201-M

5 (2)
/
Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.Lasting TCL – vidutinio storio, prai...
€6.50

Product is available in central warehouse.
* Delivery within 2 working days.
Availability of goods in stores:
Vilnius, Kareivių g. 12
5
Vilnius, Laisvės pr. 62
10
Vilnius, Jogailos g. 11
4
Kaunas, Pramonės pr. 8A
5
Kaunas, Birštono g. 12
0
Klaipėda, Taikos pr.52
4
Full product features
Product description

Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.


Lasting TCL – vidutinio storio, prailgintos trekingo kojinės, pagamintos iš medvilnės ir specialaus polipropileno pluošto su sidabro jonais kurie stabdo bakterijų ir grybelio dauginimąsi, taip apsaugodami nuo nemalonaus kvapo ir išlaikydami teisingą odos paviršiaus pusiausvyrą. Sukurta tam, kad suteiktų geresnį šilumos sulaikymą ir apsaugotų nuo nuospaudų. Viršutinė kojinės dalis pagaminta iš plono vientiso sluoksnio. Apatinė dalis – dvisluoksnė ir paminkštinta, užtikrina puikią apsaugą nuo trynimo ir nuospaudų. Papildomai paminkštinta pirštų sritis. Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.


Sudėtis:


40 % - šukuota medvilnė, tai aukščiausios kokybės medvilnė, suteikianti kojinėms švelnumo ir minkštumo


40 % - SILTEX polipropileno pluoštas su jonizuoto sidabro priedais. šie priedai sustabdo bakterijų ir grybelių, kurie sukelia nemalonų kvapą, dauginimąsi. Taip pat padeda išsaugoti natūralią odos bio pusiausvyrą.


15 % - poliamidas


5 % - Lycra elastinis pluoštas


Dydžiai: S (34-37) - M (38-41) - L(42-45) – XL(46-49)

Reviews and ratings
5 (2)