Avalynės priedai YAKTRAX
Avalynės priedai YAKTRAX
Avalynės priedai YAKTRAX
Avalynės priedai YAKTRAX
Avalynės priedai YAKTRAX
Avalynės priedai YAKTRAX

Avalynės priedai YAKTRAX

Product reference: 024001-XS

4.73 (11)
/
Akimirksniu atgausite pasitikėjimą žengdami supresuotu sniegu ar ledu! Skirtingai negu dauguma šiuo metu rinkoje esančių šio tipo produktų, Yaktrax ("Jaktraks") vietoje spyglių naudoja specia...
€22.00

Product is out of stock at central warehouse.
* Collection and delivery from the store within 3-5 working days.
Availability of goods in stores:
Vilnius, Kareivių g. 12
1
Vilnius, Laisvės pr. 62
4
Vilnius, Jogailos g. 11
2
Kaunas, Pramonės pr. 8A
4
Kaunas, Birštono g. 12
3
Klaipėda, Taikos pr.52
4
Full product features
Product description

Akimirksniu atgausite pasitikėjimą žengdami supresuotu sniegu ar ledu! Skirtingai negu dauguma šiuo metu rinkoje esančių šio tipo produktų, Yaktrax ("Jaktraks") vietoje spyglių naudoja specialias spyruokles. "Yaktrax" priemonės padaromos įpurškiant į formą elastomero termoplastiką, kurį lengva užsidėti ir nusiimti. Jums patekus ant ledo ar sniego, apsaugotos nuo rūdijimo ir negalinčios sužeisti rankų spiralės užtikrina 360 laipsnių sukibimą. Einant su "Yaktrax Walker" sulig kiekvienu žingsniu po padu tiesiai už ledo užsikabina šimtai briaunų.

Jei eidami, dirbdami ar bėgiodami nešiosite pora "Yaktrax", jausite tokį pat tvirtą, iš anksto žinomą sukibimą, kokį jūs įpratę jausti žengdami sausu paviršiumi. Nereikia mokytis nieko naujo – tiesiog eikite, kaip įpratę, ir mėgaukitės ant sniego ar ledo anksčiau niekada nepatirtu stabilumu. "Yaktrax" priemones paprasta užsidėti ir nuimti. Jos neturi spyglių, yra pakankamai lengvos ir laisvai telpa į palto kišenę.

"Yaktrax Walker" sukurta žmonėms, kurie savo batams nori pritaikyti lengvai naudojamą, mažo svorio ėjimo priemonę, galinčią sustiprinti sukibimą, idealiai tinkantis pėstiesiems, pagyvenusiems žmonėms, verslininkams ir visiems tiems, kurie nori tvirčiau jaustis ant ledo ir sniego. Naudokite "Yaktrax Walker" pakeliui į darbą, mokyklą ir grįždami iš jų arba tiesiog tada, kai prireikia nubėgti iki pašto dėžutės.

Dydžiai : XS(34-37) , S(38-40), M(41-43), L(44-46)

Reviews and ratings
4.73 (11)