• -30,00 €
  • Nauja prekė

Batai 4SYS Urban Flex 8.0

Prekės kodas: 028503-44

/

Urban Flex 8.0 - puikūs patruliavimo batai patenkinantys kasdienius policijos pareigūnų ir apsaugos darbuotojų poreikius...

95,00 €
65,00 € Sutaupyti 30,00 €

Prekė yra centriniame sandėlyje.
* Pristatymas per 2 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Vilnius, Kareivių g. 12
2
Vilnius, Laisvės pr. 62
1
Vilnius, Jogailos g. 11
1
Kaunas, Pramonės pr. 8A
2
Kaunas, Birštono g. 12
2
Klaipėda, Taikos pr.52
2
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

Urban Flex 8.0 - puikūs patruliavimo batai patenkinantys kasdienius policijos pareigūnų ir apsaugos darbuotojų poreikius.

Urban Flex 8.0 turi YKK šoninį užtrauktuką, kuris suteikia lengvą prieigą, kad būtų galima greitai apsiauti batus. Užtrauktukas viršuje yra padengtas Velcro skirtuku, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Įrengta Achilo sausgyslės lenkimo zona, užtikrinanti didesnį komfortą sėdint ir (arba) vairuojant, užtikrinanti komfortą net ir ilgą laiką būnant toje pačioje padėtyje ir transporto priemonėje.

Padas turi šoninę atramą pėdos stabilumui, siekiant apsaugoti pėdą nuo sukimo traumų, pėdos vidpadis didelio tankio PU suteikia didesnę energijos grąžą ir komfortą, o dvigubo tankio PU išorinis padas užtikrina geresnį sukibimą.

"4SYS" batai sukurti taip, kad atlaikytų labiausiai varginančias sąlygas. Turėdamas daugiau nei 40 metų patirtį valdant ir projektuojant produktus kariniam personalui ir teisėsaugos institucijoms pasauliniu lygiu, "4SYS" asortimentas yra specialiai sukurtas įvairioms konkrečioms reikmėms. Derinant novatoriškas medžiagas su pažangiomis technologijomis, galima pasiūlyti aukščiausios klasės techninius produktus, tinkamus konkrečiam naudojimo tikslui.

Atsiliepimai ir įvertinimai