Kategorijos
x

Prisijungti

Jūs privalote prisijungti, jei norite palikti įrašą svečių knygoje.
2022.06.24 21:03 Laimis rašo:
"Mazavercio uzsakymo mokestis" - sitas mokestis suzlugde nora pirkti...Eisiu prekes ieskoti pas kitus prekybininkus, kurie tokio moksecio neturi.
2022.04.06 15:19 Danutė rašo:
Pirkau kojinės internetu, atsiuntė ne tą dydį, kad pasikeisti į tinkamą dydį reikia nueiti kryžiaus kelius.Telefonu prisiskambinti praktiškai neįmanoma, niekas neatsiliepia, bendrauti teko tik el. paštu.,prižadėjo atsiūsti kurjerį, kad pakeistų, bet praėjo savaitė o kurjerio kaip nėra taip nėra, pavykus prisiskambinti bendrauja nenoriai, o ir iškilusios problemos jiems nelabai įdomios, liepė ir toliau rašyti laiškus, tik neaišku kam.
2022.04.06 07:36 Mantas rašo:
Sveiki :) butu puiku, jei ties preke, kuri domina, galetum pazymeti "pranesti vos tik preke pasirodys parduotuveje" :)
2022.03.24 10:36 Mindaugas rašo:
Parduotuvėje Kaune tai super nemandagus aptarnavimas. Pardavėjas bendrauja itin nenoriai. Paprašius neparodo prekių, duoda suprasti, kad esu nepageidaujamas arba jis neturi laiko su manimi bendrauti. Kitų pirkėjų nebuvo. Keiskite kuo greičiau tą nedėkingą pardavėją yra daug nuostabių žmonių pasirengusių dirbti Jūsų šauniame kolektyve. Kaunas - laisvės prospektas, signalas RAUDONA!
2022.02.11 23:55 Tajus rašo:
Darbuotojai nevisada malonūs. Ypač jei esi jaunesnis. Norėjau nusipirkti kirvį atvykęs į parduotuvę Kaune. Darbuotojas pasikėlęs vos paslinko parodyti kur yra sudėti kirviai, prašant patarimo - tyla. Esu tikrai nusivylęs aptarnavimu.
2022.01.22 17:51 Ramūnas rašo:
Likau labai patenkintas prekių pristatymo operatyvumu pirkdamas internetu, prekių kokybė taip pat nenuvylė.
2021.09.23 07:52 Lukas rašo:
Turiu du darbus, abu yra vidaus tarnybos, todėl aic apsiperku vos ne kas mėnesį. Tiek internetu, tiek parduotuvėse. Kas liečia internetinė parduotuvę, tai tikrai ne pyragai, kaip daugelis jau sakė - labai klaidina. Reiktų kažką keisti sistemoje, kad tikrai matytųsi kada yra ir kada nėra prekės.

Fizinėse parduotuvėse taip pat lankausi gan dažnai, kartais reikia smulkmenos už 10e, o kartais palieku ten kelis šimtus. Jogailos gatvėje personalas visada padeda, pataria. Kareivių gatvėje taip pat visada gauni ko paprašai, jei neturi pataria kažką kitą arba suranda tas prekes kituose padaliniuose. Bet jei nuvažiuoji į laisvės prospekte esančią parduotuvę, kažko parašai, tai iš serijos tau pasako "neturim, eik iš čia" arba "Nežinau kur tas ginklo dėklas, imk va paprasta medžiaginį ir viskas" Nu vienu žodžiu ten labai liūdnai...
2021.09.20 19:34 Vaida rašo:
labai nepatogu ir daug laiko sugaištama, norint grąžinti prekę internetu (rašomas laisvos formos prašymas, nurodomos detalės ir pan., kainuoja nusiuntimas - labai jau ne į klientą orientuota).
2021.08.03 01:15 Viltaras rašo:
Kuom galiima čia pasidžiaugti, jog kokybiškos ir geros prekės atkeliauja, gali surasti žinomą firmą, ir tas labai džiugu.
2021.07.18 13:04 Tadas rašo:
Pirkome palapinę internetu. Deja prekės nebebuvo sandėliuose, todėl teko rinktis iš kito asortimento. Su malonumu pakeitė į brangesnę prekę, padarė nuolaidą ir idėjo dovaną - stovyklavimo peilį. Likome maloniai nustebinti. Ačiū.
2021.06.17 11:17 Raimundas rašo:
Ir vėl nepristatė iki buto. Sakė patiems skambinti į paštą. O jei iš viso nebūtų pristatę, tai irgi reiktų patiems ieškoti? Už pristatymą sumokėta aic. Tai jie ir turi rūpintis, kad būtų pristatyta iki buto. Vairuotojo tel. 5 654 75595. vairuotojas aiškino, kad karantinas, tačiau pats buvo be kaukės. Kitą kartą svečiai neateis. Čia apie svečių knygą. :(
2021.04.15 13:24 Robertas rašo:
Keistas pristatymas. Sumoku uz pristatyma i namus, o LP expres palieka savitarnos dezuteje is kur turiu pats pasiimti. Kainu skirtumas nedidelis, bet as juk sumokejau uz pristatyma i namus???
2021.03.10 15:50 Arvydas rašo:
Sveiki turistai ir militaristai✌
Labai nuvylė internetinė aic.lt parduotuvė. Ji klaidina klientus. Pirkau aic.lt prekę x(air.lt personalui cia- užsakymo Nr. 3692478), rodo kad ji yra. Perku, viskas OK. Pinigai pervesti. Laukiu prekės. Vietoj to iš aic.lt gaunu pranešimą, kad prekės nėra. Pinigus AČIŪ DIEVUI grąžino. Ką noriu tuo pasakyti-aic.lt klaidina savo klientus. Patarimas-norint kažką pirkti, paskambinkite ar tikrai yra ta Jūsų norimą prekę. Mano atveju kažkodėl įtarimų, kad tą prekę iš aic.lt bendrovės darbuotojų savo draugeliams pardavė žemiau savikainos ir neatžymejėjo internetiniame puslapyje, kad ji parduota. Ir pabaigai - AIC parduotuvės personalas pilnas kelnės manndrumo, neįmanoma susikalbeti. Linkiu jiems gerai išsipurtyti kelnės, nusileisti ant žemės ir pagarbiai elgtis su atėjusiais klientais. Geros dienos visiems.
2021.02.24 10:11 Katrė rašo:
Labai noriu padekoti vaikinukams dirbantiems Kareiviu g. Aciu jums uz didele pagalba ir malonu bendravima :) Sugalvojau, paskambinau, patare , atvaziavau ir nusipirkau , viskas puiku...
2021.02.12 11:51 Eimantas rašo:
Užsakymas pateiktas pirmadienį,rašo kad prekes pristato per 2-5d.d.,šiandien penktadienis-tyla.I e.laiskus neatsako.Prekes labai reikalingos o nieks nesiteikia net į klausimą atsakyti.....
2020.12.16 17:56 Tadas rašo:
Noriu išreikšti pasipiktinimą. Ant dovanų čekio nėra įvardintas galiojimo terminas. Gauni dovanų popiergalį, kuriame net mažom raidėm nėra nurodytas galiojimas. Ir galiausiai, kol surandi, šiaip ne taip informaciją internete, supranti, kad jis seniausiai pasibaigęs.
Galėtų šitas mažas, bet svarbus niuansas būt išspręstas. Čia ateičiai...
2020.11.30 11:38 Rasutė rašo:
Noriu padėkoti už termosą.Ačiū už greitą pristatymą,viskas šaunu.Sėkmės.
2020.10.07 12:15 Slavomir rašo:
Nusipirkau batus vilniuje kareiviu g. Kelys kartus uzsidejus, plyso padas. Atsisake pakeist, nes tai neva mano kalte. Kas cia per batai, jei neatlaiko paprasto eimo-begimo ir per kelet dienu padas atsilupa... 165 eurai vejais.
2020.08.28 01:04 Mindaugas rašo:
ačiu jums už gera ir kokybiška aptarnavimą ir drauigiškumą
2020.08.05 18:16 Vaida rašo:
Atvykome jau žinodami ko norimi, tad nesuteikta konsultacija nesukėlė didelių nepatogumų. Bet atšiaurus bendravimas ir piktas žvilgsnis malonumo neteikė. Pardavėjas nemalonus, atšiaurus, o pabandžius pakalbinti dar ir pasipiktino. Supratom, kad Kaune, pramonės pr. dirbantis viriškis ne ytin džiaugiasi ateinančiais klientais.
2020.07.31 14:25 Jolita rašo:
Norėtume padėkoti laisvės pr. Armijai ir civiliams kolektyvui uz puikų aptarnavimą ir paslaugumą, jumoro jausmą ir šypsenas.
Pirkome šį mėnesį daug ir dažnai, šiandien taip pat.
Ypač didelis ačiū Žilvinui Nagiui uz profesionalų darbą ir greitą aptarnavimą.
Malonu apsipirkti
2020.05.26 00:21 Vytautas rašo:
Vilnius, Laisvės pr. AiC parduotuvėj pirkau batus. Per savaitgalį juos išbandžiau - truputį pavaikščiojau ir atradau, kad kažkiek atsiklijavo padas. Batus nuvežiau ir paprašiau, kad juos dėl šio defekto pakeistų. Situacija buvo kažkiek probleminė, nes batais pavaikščiojau lauko sąlygomis. Visgi pardavėjai sutiko pakeisti šiuos batus į kitus. Esu jiems labai dėkingas. Senokai jau apsiperku šioje parduotuvėje, toliau ketinu tą daryti ir kitiems rekomenduoju. Joje dirba sąžiningi ir supratingi žmonės.
2020.05.19 22:17 Žilvinas rašo:
Vilnius, Laisvės pr. AiC parduotuvė- super kolektyvas (Žilvinas, Alius, Kristina, Šarūnas, Mantas)!!! Kompetentingi, dirba, kaip laikrodis, jokių problemų! Atspėja poreikius po pirmųjų sakinių! Niekur kitur geriau negausit ir nerasit-galit nesivarginti, varykit tiesiai čia-padės! Jei negalės pagelbėti iš karto- atsiųs prekes artimiausiu metu! Išsirinksit geriausią variantą ir galėsite būti, kuo panorėjęs/-usi- civiliu ar kariškiu! “Žaibas” ir “pitakas”! Šaunuoliai! Taip ir toliau!
2020.05.13 11:36 G rašo:
Esu labai nusivylusi konsultantų aptarnavimu. Iš pradžių reikėjo ilgiausiai laukti kol vienas iš 5 darbuotojų esančių parduotuvėje atkreips dėmesį (parduotuvėje buvo dar 1 klientas be mūsų). Pagaliau priėjęs konsultantas atrodė šiek tiek apatiškas, bet per daug į tai nekreipėme dėmesio. Nusipirkome jo rekomenduotą prožektorių. Grįžę namo ėmėme pakauoti prožektorių ir tada paaiškėjo, kad jis visiškai kitoks nei nurodė konsultantas (buvo su baterijomis, kai konsultantas įtikinėjo, kad prožektorius kraunamas ir su akumuliatoriumi). Į šią parduotuvę negrįšiu, nes man reikalingas profesionalus ir malonus aptarnavimas. Ačiū.
2020.05.06 20:44 Dovydas rašo:
Užsisakiau pavardes ir gavau su klaida parašyta nors net užsakymo lape rašo tvarkingai bet išsiuvinėta tai su klaida... Nerimtai žiuri i savo darba. Taip pogi buvo parašyta atsiunčiama per kelias dienas, pralaukiau dvi savaites ir labai nuvyle nes sumokėjau pinigus už nieka realei...
2020.04.15 18:00 Algirdas rašo:
Esu labai patenkintas klientas ! Niekad nenuvylė, niekad neatsisake padėti iškilus bėdoms ! Jei būtu imanoma turėčiau jau 25gal net ir proc nuolaida ;) kad suprasti kiek patyres/perkantis AIC klientas :)
2020.01.11 14:19 Edvardas rašo:
Pirkau prekių internetu. Vienos prekės dydis netiko, nuvežiau į Kauno Pramonės pr., kad grąžinti ir vietoj jų pirkti kitą modelį, tai atsisakė priimti vietoje. Nurodė siųsti pačiam, nes buhalterijos nesugebės sutvarkyti. Gėda!
2019.12.21 11:00 Ramūnas rašo:
Visada su AIC!!!
2019.06.20 13:49 Edvinas rašo:
Apsipirkau Kaune Pramonės pr. Pardavėjai kvalifikuoti, visada patarė rūpimais klausimais ir padėjo. Prekės kokybiškos, liko išbandyti miške lauko sąlygomis.
2019.06.18 20:02 juozas rašo:
Vilniuje (Kareivių g.) patiko ir parduotuvės dydis, ir prekių įvairovė. Taip pat patiko,, kad parduotuvės personalas kvalifikuotas, gali palyginti įvairias prekes pagal parametrus, patarti ką rinktis pagal tai kaip/kur/kada ruošiesi prekę naudoti. Patiko ir tai, kad kai Vilniaus parduotuvėse nebuvo nusižiūrėtos Husky striukės, organizavo operatyvų jos atgabenimą iš Kauno
1 2 3