Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 76 iš 430
5.11 Tactical

Akiniai 5.11Tactical CAVU HF (Half Frame) Prekės kodas: 5-52029

95.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Liko tik 1
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Liko tik 1
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Tesėdama savo pažadą aprengti vartotoją nuo galvos iki kojų, kompanija 5.11 Tactical papildė akinių kolekciją nauju modeliu – CAVU HF. Sukurti bendradarbiaujant su vienu iš akių apsaugos lyderių pasaulyje – Wiley X Performance Eyewear. CAVU HF – itin patogūs, šiuolaikiško ir agresyvaus dizaino apsauginiai akiniai su keičiamais lęšiais. Komplekte pateikiamos trys poros lęšių: tamsinti, oranžiniai ir skaidrūs.
Sukurti atsižvelgiant į kariškių, policininkų ir ugniagesių pasiūlymus akiniai CAVU HF pateisins kiekvieno vartotojo lūkesčius. Pagaminti naudojant naujausias technologijas, atitinka ANSI Z87.1-2003 ir EN 166 (F)standartų keliamus saugumo ir optikos reikalavimus. Preciziniai polikarbonato lęšiai visiškai neiškraipo vaizdo ir užtiktina 100% apsaugą nuo UVA ir UVB spinduliavimo. T-Shell padengimas apsaugo nuo braižymosi, per ilgą laiką netrupa ir nekeičia savo optinių savybių. Akinių rėmelis pagamintas iš GrilamidTM TR-90poliamido, itin lankstaus, atsparaus cheminių medžiagų ir ultravioletinių spindulių poveikiui.
Akiniai komplektuojami su pakietintu dėklu (tvirtinamu prie diržo arba MOLLE liemenės), minkštu dėklu, kuris gali būti naudojamas lęšių valymui ir dirželiu.
 
Lęšių pralaidumas šviesai:
Tamsinti: 14%
Oranžiniai: 56%
Skaidrūs: 90%
Gamintojas 5.11 Tactical

Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.