Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 350 iš 432
5.11 Tactical

5.11 Tactical akiniai RAID Prekės kodas: 511-52022

95.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Tesėdama savo pažadą aprengti vartotoją nuo galvos iki kojų, kompanija 5.11 Tactical pristato naujausius akinius nuo saulės su keičiamais stiklais - RAID . Sukurti bendradarbiaujant su vienu iš akių apsaugos lyderių – Wiley X Performance Eyewear, kurių patvarumas jau tapo legendiniu.


Sukurti atsižvelgiant į kariškių, policininkų ir ugniagesių pasiūlymus akiniai RAID pateisins kiekvieno vartotojo lūkesčius. Pagaminti naudojant naujausias technologijas, atitinka ANSI Z87.1 ir ANSI Z80.3 standartų keliamus saugumo ir optikos reikalavimus. Preciziniai polikarbonato lęšiai visiškai neiškraipo vaizdo ir užtiktina 100% apsaugą nuo UVA ir UVB spinduliavimo. Akinių rėmelis pagamintas iš GrilamidTM TR-90poliamido, itin lankstaus, atsparaus cheminių medžiagų ir ultravioletinių spindulių poveikiui. Paprastos konstrukcijos dėka lęšiai keičiami greitai ir paprastai.

Akiniai komplektuojami su pakietintu dėklu (tvirtinamu prie diržo arba MOLLE liemenės), minkštu dėklu, kuris gali būti naudojamas lęšių valymui ir dirželiu. Pateikiami trys lęšiai: tamsintas, skaidrus ir oranžinis.

 


Gamintojas 5.11 Tactical

Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.