Leatherman FREE

IŠ NAUJO SUKURTAS DAUGIAFUNKCIONALUMAS

Leatherman FREE

Leatherman FREE™ kolekcijoje naudojama magnetinė architektūra – pirma tokio tipo tarp daugiafunkcinių įrenginių. Ši pažangiausia technologija integruoja magnetus į konstrukciją, kurie leidžia vartotojams lengviau atlenkti, naudoti ir užlenkti įrankius, bei padeda išvengti nagų pažeidimų. Be to, vidinė fiksavimo sistema sumažina atskirų elementų dėvėjimąsi dėl ko FREE™ įrankiai yra dar patvaresni už savo pirmtakus. FREE™ įrankiai užtikrina geriausius pojūčius su lengvai atlenkiamais instrumentais ir aiškiai juntamu užfiksavimo spragtelėjimu kuomet instrumentas įtvirtinamas savo vietoje ir yra paruoštas naudoti. Spragtelėjimas suteikia užtikrintumą įrankio funkcionalumu.

FREE™ kolekcija apima įvairias įrankių kategorijas – tai yra didžiausias naujų produktų leidimas kompanijos 35-erių metų istorijoje. Leatherman dizaino ir gamybos komandos panaudojo tuos 35 Leatherman gerbėjų įžvalgų ir atsiliepimų metus kaip pagrindą produktų kūrimui. Nauja kolekcija pasižymi daugybe konstrukcijos patentų, yra gaminama JAV, Leatherman gamykloje Portlande, Oregono valstijoje ir turi pirmaujančią rinkoje, 25-erių metų garantiją.

P-SERIJA

Leatherman FREE P serija yra naujos kolekcijos flagmanai. Nauja serija yra gaminama iš 420 plieno, siekiant sukurti lengvus, patvarius, replių pagrindu sukurtus universalius įrankius. FREE P2 ir P4 įrankiai turi daugumą tų pačių instrumentų randamų klasikiniuose Leatherman įrankiuose, bet su naujomis savybėmis ir technologijomis.

Išorėje matomas išskirtinis FREE dizainas, o įrankio viduje naudojama revoliucinė magnetinė architektūra kuri leidžia sklandžiai atlenkti ar užlenkti įrankį ir jo dalis. Leatherman inžinieriai sukūrė įrankį taip, kad visi instrumentai būtų lengvai pasiekiami iš įrankio išorės ir jų parengimui nereiktų naudoti nago. Nauja architektūra taip pat suteikia išskirtinį jautrumą ir aiškų spragtelėjimą kuris aiškiai patvirtina, kad įrankis yra atlenktas ir paruoštas naudojimui.

P-serijos įrankius jau galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Fizinėse parduotuvėse šie įrankiai pasirodys rugpjūčio mėnesį.

T-SERIJA

Naujieji Leatherman FREE T2 ir T4 įrankiai turi nuo aštuonių iki dešimties funkcionalių instrumentų, sutalpintų į patogų, lengvai nešiojamą korpusą. Kišeniniai įrankiai pasižymi išskirtiniu FREE dizainu, jautrumu ir aiškiai girdimu spragtelėjimu nurodančiu, kad instrumentas yra atlenktas ir paruoštas naudojimui, o taip pat Leatherman patentuota magnetine architektūra kuri leidžia kiekvieną instrumentą atlenkti ir užlenkti itin lengvai. Ši nauja fiksavimo technologija ne tik leidžia lengviau atlenkti instrumentus, bet ir žymiai sumažina atskirų dalių dėvėjimąsi

T-serijos įrankius internetu galėsite įsigyti liepos mėnesį. Fizinėse parduotuvėse šie įrankiai pasirodys rugsėjo mėnesį.

K-SERIJA

K-SERIJA tai naujų daugiafunkcinių Leatherman peilių kolekcija. Sukurti lenktinių peilių naudotojui kuris iš peilio nori daugiau funkcionalumo. Pagrindinis šios kolekcijos peilis turi 8,51 cm ilgio aukštos kokybės 420 plieno geležtę, tinkamą praktiškai bet kokiam darbui. Įrankiai pasižymi išskirtiniu FREE dizainu, jautrumu ir aiškiai girdimu spragtelėjimu nurodančiu, kad instrumentas yra atlenktas ir paruoštas naudojimui, patentuotais magnetiniais užraktais ir tvirta aliuminio lydinio rankena kurioje sumontuoti aštuoni papildomi instrumentai.

K-serijos įrankius internetu galėsite įsigyti liepos mėnesį. Fizinėse parduotuvėse šie įrankiai pasirodys rugsėjo mėnesį.