Kategorijos
x

Prisijungti

Ypatingi pasiūlymai

Dėl susidariusios situacijos, vykdant LR Vyriausybės sprendimą, paskelbto karantino laikotarpiu mūsų fizinės parduotuvės nedirba. 
Tačiau galite mums paskambinti ir pateikti užsakymus telefonu arba internetu.
Internetinė parduotuvė dirba įprasta tvarka ir užsakymus galime išsiųsti tiesiai iš visų padalinių bei pristatyti 1-3 darbo dienų laikotarpyje. 
  
Jeigu reikalinga konsultacija apie prekes, skambinkite parduotuvių kontaktuose nurodytais telefono numeriais (skambučiai yra peradresuojami į atsakingų darbuotojų mobilių telefonų numerius) 
Jeigu turite klausimų apie užsakymus internetu, skambinkite šiuo tel. numeriu: +37037407755 

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, buvo imtasi priemonių kuriomis sieksime užtikrinti, kad apsipirkimas būtų saugus:

  • Darbuotojai, rinkdami ir pakuodami prekes, dezinfekuoja rankas ir prekių pakavimo paviršius bei laikosi 2 metrų atstumo vienas nuo kito;
  • Kurjerinės siuntos pristatomos tik „iki slenksčio“, t. y., kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje ir įteiks siuntą be kontakto laikydamiesi 2m atstumo.
  • Taip pat galimas bekontaktis prekių atsiėmimas - iš anksto sutarus, prekės gali būti paliktos prie Jūsų įmonės/įstaigos durų;
  • Atsisakome grynųjų pinigų operacijų, todėl leidžiame pasirinkti tik išankstinio mokėjimo būdus. 

Saugokime save ir kitus, likime sveiki!  

 

Šiuo metu vykdome akciją užsakymams internetu - sandėlio perteklliaus išpardavimas! Kur daug populiarių ir paklausių prekių siūlome įsigyti pigiau: