Kategorijos
x

Prisijungti

Talan

Batai TALAN Military GH/bl/0151 Prekės kodas: 021043

Pasirinkite prekės variantą
30.15 45.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Tvirti kariški batai, pasiūti iš vandeniui atsparios natūralios odos. Patogus, anatomiškai pasiūtas aulas. Greito užveržimo raišteliai leidžia greitai apsiauti ir nusiauti batus, taip pat jų dėka batas tolygiai priglunda prie kojos.

Batų vidus išklotas orui laidžiu, tinkliniu pamušalu. Natūralios odos vidpadžiai. Dvisluoksnis, lietas padas, pagamintas iš poliuretano, atsparus slydimui, trinčiai, naftos produktams ir gerai sugeriantis smūgius.

Pagaminta Ukrainoje.

Gamintojas Talan

Palikti atsiliepimą apie prekę


2019.08.05 rašo:
Naudoju jau beveik 1 metus, tikrai patogūs, nesunkūs, pakankamai ištvermingi batai.
2019.05.28 rašo:
Man patiko. Turiu nuo rudenio. Atlaikė žiemą žygį 21km, reikėjo eiti per ledą, pelkes, vandenį, mišku, laukais, asfaltu koja nesušlapo ir nesušalo. Karštom dienom irgi nebuvo karšta kojai, neprakaitavo. Žygiuot taip pat smagu, gerai nusiblizgina. Žiūrėsim kaip toliau tarnaus.
Kaip Jaunajam šauliui tikrai tobuli batai.
2018.12.04 rašo:
Man patiko. Dėviu jau kurį tai laiką ir jokių problemų neturiu, teko labai sunkiomis sąlygom išbandyti, įveikinėti pelkėtas vietas, atlikti taktinius žygius, įveikti po 15 - 20 km per dieną, jokių problemų. Neperšlampa (žinoma reikia karts nuo karto profilaktiškai impregnuoti), kojos nešunta, netrina, įsidėjus vidpadžius prie -15 nemačiau vargo ir kojos nešalo. Sakyčiau kainos - kokybės santykis išlaikytas. Tiesa, kol ne prasinešiojo kiek spaudė užkulne tačiau dabar viskas ok. Jei kas sakytų rinktis tarp LK "žieminių" batų ir šių, rinkčiausi šiuos.
2018.09.26 rašo:
Sūnus nešioja nuo pavasario ir išbandė įvairiom sąlygom, sakė labai patogūs ir nevargina kojos, nešlampa.
2018.09.21 rašo:
Man patiko. Taip kaip praktiškai viena oda beveik be pamušalo- reikalauja pranešiojimo (bent jau man). Ir tikrai ne peršlapo nors paviršius buvo šlapias vaikštant per šlapia žolę, nejaučiau prakaitavimo nors švietė saulė. Galėtų kariuomenė išduoti kaip šiltam ir vėsiam orui. labai vėsiame ir šaltame ore nebandysiu, nes tam yra storesni ar pašiltinti batai.