Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 13 iš 24
Spyderco

Peilis Spyderco 'Tenacious' C122 Prekės kodas: 034586

55.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Vidutinio dydžio, lengvas peilis už puikią kainą. Ilga geležtė pagaminta iš 8Cr13MoV plieno – gerai išlaikančio aštrumą, lengvai galandamo įprastu galąstuvu ir atsparaus korozijai. G-10 rankena yra atspari aplinkos poveikiui, itin atspari smūgiams, sušlapusi neslysta.

Kišeninis laikiklis („klipsas“) pagamintas iš nerūdijančio plieno, pritvirtintas trimis varžtais, numatytos keturios jo tvirtinimo vietos – peilį galima pritaikyti nešiojimui kairėje arba dešinėje pusėje, smaigaliu aukštyn arba žemyn.
Ilgis (mm): 197

Geležtės ilgis (mm): 86

Masė (g): 115

Kietumas (HR

Gamintojas Spyderco

Palikti atsiliepimą apie prekę


2010.07.27 rašo:
šis peilis vienintelis iš spyderco gaminių gaminamas kinijoje ir tai jaučiasi. Atidarymas nėra toks sklandus kaip kitų spyderco peilių.

Taip pat nebuvo labai aštrus. Tačiau kadangi plienas labai minkštas su "Spyderco triangle sharp maker" per keletą minučių peilis buvo privestas iki plauko skutimo aštrumo.

Išvados:
Kaip už tokią kainą peilis atlieka savo funkciją, tačiau iš spyderco tikėjausi daugiau...
2010.05.22 rašo:
Nusipirkau šitą peilį daugiau nei prieš metus, nors plienas 8CR13MOV skaitomas kinietišku ir ekonomines klases, bet net jis pakeitė mano supratimą kas yra aštrus ir patvarus peilis, sekantis be abejo taip pat bus Spyderco
2010.01.22 rašo:
Puikus peilis uz prieinama kaina:lengvas,patvarus,ilga laika islieka astrus,itin ergonmiskas.Spyderco kompanijos prezidentas Salas Gleseris tikrai padirbejo is peties kurdamas peilio dizaina.