Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 11 iš 24
Spyderco

Peilis Spyderco Native FRN C41PBK5 (5th Generation) Prekės kodas: 034572

115.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Liko tik 1
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Nuo pat išleidimo 1997 metais Native buvo vienas iš pagrindinių Spyderco produktų. Bėgant metams dizainas buvo nuolat tobulinamas, gerinant ergonomiką ir gamyboje naudojant naujas medžiagas.

Su pasididžiavimu gaminamas Spyderco pagrindinėje gamykloje Kolorade (JAV), Native turi plačią, „spear point“ stiliaus geležtę, pagamintą iš aukščiausios rūšies CPM S35VN plieno – pasižyminčio puikiu aštrumo išlaikymu ir atsparumu korozijai. Geležtė fiksuojama patikimu, per ilga laiką ištobulintu užraktu.

Native rankena pagaminta iš tvirto ir lengvo FRN polimero su abiem kryptimis slydimą stabdančiu raštu. Native spaustukas („klipsas“) gali būti tvirtinamas keturiose padėtyse, o trikampis pagrindas ir trys varžtai užtikrina išskirtinį tvirtumą. Tai leidžia nešioti peilį bet kurioje pusėje, smaigaliu aukštyn arba žemyn.

Ilgis (mm): 177

Geležtės ilgis (mm): 75

Geležtės storis (mm): 3,2

Svoris (g): 71

Geležtės plienas: CPM S30V

Rankenos medžiaga: FRN

Fiksatoriaus tipas: Back Lock

Kilmės šalis: JAV

Gamintojas Spyderco

Palikti atsiliepimą apie prekę


2012.01.29 rašo:
Tai turbūt pigiausias peilis su CPM S30V plienu. Plieno kietumas labai didelis 60 - 61 pagal HRc tai reiškia, kad pagaląsti jį yra labai sunku, tačiau tinkamai pagaląndus galima ir barzdą skustis ir mišką kirsti. Ašmenys apie 8 cm ilgio, iš pažiūros atrodo trumpi tačiau naudojant su tokia rankena yra labai patogus ir ergonomiški. Labai geras linijis geležtės fikstatorius, atlaiko didėles apkrovas. Rankena iš FRN labai lengva ir tvirta. Iš minusų galima paminėti: klipsas ir jo tvirtinimo varžtas apsitrina (dažai) ir atrodo truputi negraziai. Visa kita amžina. Turiu jau mėnesį laiko ir negaliu atsidžiaugti.
2011.11.24 rašo:
Patogus ir tvirtas kišeninis peilis.
Tikrai rekomenduoju.
Jei kaina šiek tiek gasdina, siūlau pirkti šiek tiek pigesnius Spyderco 'Tenacious' arba "Persistence".