Kategorijos
x

Prisijungti

Prekė 1 iš 26
McNett

McNett klijai batų taisymui 'Freesole' 28g Prekės kodas: 0340-10415

7.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

 Patikimi klijai batų taisymui. Sukurti savaime kietėjančios sintetinės gumos pagrindu. Sukietėję tampa itin atsparūs trinčiai, lankstūs ir visiškai nepralaidūs drėgmei. Skirti skilusių padų, nusitrynusių kulnų, atplyšusios odos klijavimui. Tinkami taisyti ir nuolat besilankstančioms avalynės vietoms, kadangi neatsiklijuoja nuo pastovaus lankstymosi.

Palikti atsiliepimą apie prekę


2018.05.17 rašo:
geri klijai, ir laiko gerai, nepatingeti reikia tik pavirsiu gerai paruosti. klijus norint islaikyti ilgesni laika reik gerai susukt y maisiuka ir imesti i saldikli, pries naudojima tik atsildant, pvz siltam vandeny
2013.05.15 rašo:
labai geri klijai padams, kad ir kiek skeptiskai buvau nusiteikes bet susiklijavau savo Belleville batus su trukusiais padais (kur lankstosi ties pirstais) ir nesigailiu, suklijuotos vietos toliau neyra, gerai laiko, klijai lankstus ir gerai laiko, esant minusinei temp laikosi taip pat gerai
2012.02.01 rašo:
Iš pradžių buvau skeptiškas, bet kelias valandas panaršęs internete radau tik teigiamus atsiliepimus ir nusprendžiau išbandyti.

Galiu pasakyti tik viena - daiktas fantastiškas. Su juo suklijavau po kelių metų pradėjusį atsiklijuoti Zamberlan batų padą ir metai kaip laiko geriau nei nauji. Taip pat klijavau liūdnai pagarsėjusias basutes MIL-TEC "Combat", tai padai suklijuotose vietose pasidarė tvirtesni nei sveikose.