Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 40 iš 55
Maxpedition

MAXPEDITION Jumbo L.E.O kuprinaitė (juoda) Prekės kodas: 044-9846B

105.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Liko tik 1
Laisvės pr. 62, Vilnius
Liko tik 1
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Liko tik 1
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

 


Itin pasisekęs ir populiarus Maxpedition Jumbo krepšys buvo patobulintas atsižvelgiant į šimtų teisėsaugos pareigūnų pastabas ir pasiūlymus. Jumbo L.E.O (Law Enforcement Officer) – lengvesnis, lankstesnis ir patogesnis laiko patikrinto krepšio variantas, kurio funkcionalumas ir kokybė patenkins ne tik pareigūno, bet ir eilinio vartotojo poreikius.


  • Pagrindiniame skyriuje patogu susidėti stambius daiktus (knygą, fotoaparatą, Netbook tipo kompiuterį ar lengvą striukę nuo lietaus).

  • Į priekinę kišenę įsiūtos elastingos kilpos, patogu saugiai susidėti ne tik pistoleto apkabas, bet ir peilį, daugiafunkcinį įrankį ar rašymo priemones.

  • Šoninė kišenė su Velcro užsegimu ir elastinga juosta skirta dviem M4 apkaboms, puikiai talpina radijo ryšio stotelę ar pusės litro talpos gėrimo butelį.

  • Smulkiems daiktams skirtos šoninė ir viršutinė kišenės su užtrauktukais.

  • Už pagrindinio skyriaus paslėpta kišenė pistoletui (viduje galima tvirtinti universalius Maxpedition pistoleto ir apkabų dėklus)

  • Ant diržo pritvirtintas universalus telefono/radijo ryšio stotelės dėklas.

  • Nuimamas juosmens diržas, patikimai prilaikantis krepšį aktyviai judant.

  • Priekyje prisiūta Velcro juosta, skirta identifikacinių ženklų tvirtinimui.


Krepšys pasiūtas iš 800D balistinio nailono, padegto teflonu ir apsauginiu poliuretano sluoksniu. Audinys itin atsparus drėgmei, plyšimui, trinčiai ir tepimuisi. Naudojami japoniški YKK užtrauktukai ir smūgiams atsparūs Duraflex užsegimai.

 

Matmenys

Pagrindinis skyrius: 23 x 20 x 8 cm

Priekinė kišenė: 18 x 17 x 4 cm

 

Spalva: juoda


 

Palikti atsiliepimą apie prekę


2015.12.07 rašo:
Šia kuprinaitę nešiojų praktiškai kasdien: eidamas į darbą, miestą ar keliaudamas. Labai patogu susidėti kasdienius (EDC) daiktus, maistą, vandenį. Kartais (kogero dažniausiai), kuprinaitė perkraudavau, ko pasekoje prieš kelis menesius pasirodė pirmieji įplyšimai per siules. Kogero reikia pamineti, kad ji pradejo plyšti, po 9 metu kasdienio nešiojimo, kelioniu. Patogu susideti kasdienius daiktus (kaip peili, prožektoriu, telefono pakroveja ir t.t.), nors ginklo niekada ir nesinešiojau, bet kelis kartus meginau isideti ir pasirode patogu. Reiketu pamineti, vandens gertuve butu patogiau nešiotis JUMBO modelyje, nei šiame LEO (nors 0,65l. SIG gertuve puikiai telpa į dėtuvem skirta krepšelį). taip pat JUMBO kuprinaitė turi praktiškesnę rankena, kuri yra prisiuta, prie kuprinaitės, o LEO modelyje prie viršutinio skyriaus ir taip apkrauna sagti, bei to skyriaus siulės (sagtis sveikas iki šiol, o skyrius pradejo irti per siulęs). Kadangi ši kuprinaitė man tarnavo ilgai ir patikimai, o daiktu transportavimas ir išdestymas buvo patogus aš jai duodu 5 žvaigždes, rekomenduoju ja ir greitu laiku vel ja isigysiu (tiesa ši karta meginsiu JUMBO modeli, kuris man atrodo praktiškesnis)