Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 11 iš 22
MFH

Plastikinė gertuvė su dėklu Prekės kodas: 035028

Pasirinkite prekės variantą
5.50
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Gertuvė su termoizoliaciniu dėklu. Gertuvė patikimai laikosi dėkle dėka dviejų užspaudžiamų sagų. Tvirtas polietileno korpusas. Galima naudoti kartu puodeliu (parduodamas atskirai).

  • Patogu tvirtinti ant diržo (iki 6 cm pločio) ar kitos įrangos
  • Dėklo priekyje nedidelė kišenė – galima patalpinti vandens dezinfekavimo tabletes
  • Drenavimo skylutė dėklo apačioje
  • Talpa 1 litras
  • Paminkštintas ir šilumą sulaikantis dėklo pamušalas

Palikti atsiliepimą apie prekę


2017.06.21 rašo:
Su gertuve viskas gerai. Tik va nuo to laiko, kai aš ją iš AIC pirkau dar lietuviškais litais, kaina net padvigubėjo !
2016.05.12 rašo:
Apšiltintas dėklas kažkiek apsaugo šaltą vandenį suo sušilimo, bet vis tik tai ne termosas.
"ar ilgai" labai sąlyginis dalykas, gal vienam atrodys ilgai o kitam trumpai.. Dar priklauso kokia aplinkos temperatūra.
2016.05.12 rašo:
Ar ilgai išlaiko šalta vandenį??
2014.06.12 rašo:
Gertuvė puiki. Naudoju jau metus, tiek vasarą, tiek žiemą. Labai nustebino įdomi savybė, dažnai žiemą ar net vasarą ilgesnėse kelionėse teko pilti verdantį vandenį į vidų ir nors iškart matėsi rimtos deformacijos, atvėsus ir truputį tarp rankų pamaigius visad grįždavo į pradinę formą.
2013.11.01 rašo:
Už tokią kainą tai - nuostabi gertuvė. Pati plastiko gertuvė nors ir labai paprasta, tačiau vandenį laiko puikiai - ko daugiau reikia iš vandens talpyklos?

Labiau nustebino kokybiškai pasiūtas dėkliukas su dirbtiniu kailiuku viduje. Vienintelis dalykas, dėl kurio negaliu duoti aukščiausio įvertinimo - tai tvirtinimo elementai, kurie ne itin tinkami montavimui prie storo odinio diržo. Be to, pats tvirtinimo mechanizmas neatrodo patikimas ir einant sudėtingu paviršiumi nuolat tikrindavausi, ar dar nepamečiau gertuvės.

Problemą išsprendžiau sistemą pakeitęs dviem paprastais karabinais iš statybinių medžiagų parduotuvės, kurie ant diržo prisegami taip, kad tarp jų atsidurtų kelnių kilpelė diržui - tuomet gertuvės dėklas neslankioja ir laikosi maksimaliai patikimai.

Smarkiai rekomenduoju - tai tikrai patogiau, nei vandens butelio nešiojimas kuprinėje, kadangi prie diržo prisegtos pilnos gertuvės svorio beveik neįmanoma pajusti, tuo tarpu kuprinėje esantys keli papildomi kilogramai jaučiasi tikrai smarkiai.
2013.06.16 rašo:
Gertuvė kokybiška, viskas puiku, tik va kamštelis su šlapiom arba riebalotom rankom labai praslysta, kai bandai užsukt. Kas pasunkina užsukimą.
2012.03.08 rašo:
Man taip pat ji geresnė nei tikėjausi. Kokybiška, gertuvės dėkle esančioje kišenėlėje kuo puikiausiai telpa "firesteelas". Su šia gertuve taip pat nusipirkau ir kareivišką puoduką - katiliuką (037224) gertuvė į katiliuka įsikiša labai tvirtai ir gertuvė tikrai iš katiliuko neiškris.
2011.02.28 rašo:
Geresne, nei tikejausi. Puikiai laiko vandeni. Labai gerai pasitarnauja kaip sildytuvas supilus karsta vandeni ir isimetus i miegmaisi, kad kojoms butu silciau pernakt.
2010.08.13 rašo:
Man sita gertuve laiko gerai, o vat dviem draugam prakiuro apacios per sudurima, maniske buvo kamufliaziniam dekle, o ju zaliuose ir pacios gertuves kitokiu atspalviu, atkreipkit demesi pirkdami. Siaip vanduo laikosi tikrai ilgai, o pabuves karstoje masinoje pora valandu buna dar vesus.
2009.09.27 rašo:
Naudoju šia gertuvę jau 3 men. - nepavedė. Daiktas kokybiškas, vanduo joje nerūgsta taip greitai kaip aliumininėje jai lieka ilgesniam laikui.

Kitos rekomenduojamos prekės