Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 52 iš 61
KingCobra

Pistoleto dėklas KingCobra HCI Prekės kodas: 334-20400

Pasirinkite prekės variantą
from 18.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Pistoleto dėklas, kurį galima nešioti ant diržo arba kelnių viduje. Universalus – tinka nešiojimui abiejose pusėse. Pagamintas iš trinčiai ir plyšimui atsparaus Cordura audinio.

Turime variantus šiems pistoletams:

GLOCK17

CZ 75

WALTER P99

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.08.13 rašo:
Ilgai ieškojau vidinio dėklo vasarai, kuris tiktų paslėptam Smith&Wesson M&P45 nešiojimui. Atėjau į Klaipėdos parduotuvę ir pabandęs supratau, kad jis puikiai telpa ir į Glock 17 skirtą KingCobra HCI
2016.06.13 rašo:
Pirkau Glock 17 versiją, tačiau naudoju šiek tiek didesnio M&P45 nešiojimui. Dėklas ganėtinai universalus ir su laiku vidinis pamušalas įsispaudžia pagal ginklo kontūrus, todėl tampa lengviau jį ištraukti/įdėti į vidų.

Todėl jei turite kitokį ginklą, vistiek patariu nueiti į parduotuvę ir išbandyti - gali būti, jog jis jums kuo puikiausiai tiks.

Beje, dėklas turi "klipsus" iš abiejų pusių, kadangi yra pritaikytas tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Tai gali pasirodyti itin nepatogu, kadangi į odą besiremiantis nenaudojamas "klipsas" yra skausmingai kietas, be to, itin pastorina dėklą ir priverčia jį labiau išsikišti. Tačiau tikriausiai visi padarysite tą patį, ką ir aš - tiesiog nuardysite nereikalingo "klipso" siūlus ir jį nuimsite (tą padarius praktiškai nelieka žymių, jog ten kažkas išvis buvo).

Kaip už tokią kainą - puikus produktas.