Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 15 iš 29
Hi-Tec Magnum

Batai MAGNUM Lynx 8.0, juoda Prekės kodas: 023228

Pasirinkite prekės variantą
85.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Magnum Lynx 8.0 – pilno aukščio taktiniai batai, pasiūti iš patvarios, pagal Magnashield technologiją apdorotos odos ir trinčiai atsparaus nailono. Nemetaliniai komponentai, tarp jų ir kompozitinis pado pakietinimas, netrukdo einant pro metalo detektorius. Batuose naudojamas sparčiai drėgmę garinantis pamušalas, kurio dėka pėdos išlieka sausos ir jaučiasi patogiai.

Vidinis pado sluoksnis pagamintas iš EVA polimero, užtikrina ilgalaikį komfortą ir atramą pėdai.

Išorinis pado sluoksnis pagamintas iš kibios gumos ir sukurtas taip, kad užtikrintų geriausią sukibimą su įvairiais paviršiais. Batai atitinka Europos standartą EN ISO 20347:2012 OB E FO SRA.

 • Patvari Magnashield odos ir nailono konstrukcija
 • Trinčiai atsparūs nailono intarpai
 • Individualiai pritaikoma suvarstymo sistema
 • Suformuotas aulo viršus suteikia atramą kojai, tuo pačiu metu išlaikydamas lankstumą
 • Orui laidus nailono liežuvis
 • Nerūdijančios išorinės detalės su 5 mm batraiščiais
 • Sparčiai drėgmę garinantis pamušalas
 • EVA vidpadis užtikrinantis ilgalaikį komfortą
 • Kompozitinis pado pakietinimas
 • Vidinis pado sluoksnis iš EVA polimero suteikia atramą pėdai
 • Kibios gumos išorinis pado sluoksnis
 • Atitinka EN ISO 20347:2012 OB E FO SRA standarto reikalavimus keliamus darbo avalynei

Dydžiai: 38-39-40-41-41,5-42-42,5-43-43,5-44-44,5-45-46-47-48

Gamintojas Hi-Tec Magnum

Palikti atsiliepimą apie prekę


2018.01.30 rašo:
Prasti batai. Kojos "šunta", bato viduje esantis pagrindas (po vidpadžiu esanti dalis) kažkoks kartoninis, kuris batui pašlapus išsiplėšė, atsidengė pade esantis metalas. Po metų nešiojimo pradėjo atsiklijuot padas, leist vandenį. Oda nusibrūžino taip pat gan greit. Nors lengvi ir patogūs, bet tikrai nerekomenduoju.
2017.12.04 rašo:
Dėvėjimo trukmė: 2 metai, tik šaltuoju/šlapiuoju metu (t.y. nuo rudens vidurio iki pavasario vidurio).

Pliusai:

- Geras sukibimas su danga.
- Greitas (sąlyginai) batų užsirišimas - tiesiog įtempi batraištukus ties 3-ia kilpa ir tada užtenka timptelti už batraisčių galo, kad batas tvirtai užsiveržtu ant kojos.
- Neblogas atsparumas drėgmei.
- Minkštas padas. Gerai amortizuoja žingsnius net ant kietos dangos, dėl ko su jais vaikščioti pakankamai patogu. Tačiau kiek supratau visi taktiniai batai yra su gan minkštu padu.
- Gan atspari bato oda. Tik nuvalau su skudurėliu purva/dulkes, netepu jokiu batu tepalu ir neatrodo, kad būtų kažkokių susidėvėjimo žymių.

Minusai:

- Neypatingai kokybiški - klijavimas, siūlės, pado guma (detalės žemiau).
- Po 2 savaičių nešiojimo pabandžiau nusispirti batą su kitu batu tobulai neatsirišęs raištukų, tai įplyšo pado dalis ta kur užeina ant kulkšnies bato gale.
- Nors bandžiau saugoti, kad to neatsitiktu su kitu batu, bet tas pats 1 metų bėgyje atsitiko su kitu padu.
- Minkštas padas. Teko kelis kartus garaže užvesti bekelės motociklą su kojele, tai pado šonuose liko išėsta guma, o pado dugne, pačiam centre atsirado išėsta skylė. Todėl būkite atsargūs jei tenka vaikščioti per dangą su šakom, vinim ar kitokiais kietais dalykais.
- Pradedant 3-ia sezoną pastebėjau, kad pado priekio šonas pradeda atsiklijuoti (priekinis priklijavimo taškas neleidžia pilnai atsiklijuoti).
- Taip pat 3-io sezono pradžioje pastebėjau, kad apačioje netoli pado prairo siūlės, tad tik laiko klausimas kada per ten pradės papuldinėti drėgmė.
2016.12.02 rašo:
Man patiko.
Nešioju juos kiekvieną dieną prie uniformos. Ištikrųjų neslysta ant šlapios dangos, bet yra gan slidoki ant sniego. Didelis jų pliusas, jog jie yra labai lengvi. Pėda nepavargsta po visos dienos nešiojamo. Bet didelis minusas jų - esant patalopose prakaituoja kojos ir reikia atsilaisvinti raštelius arba dėtis "normalias" kojines. Vienas dar minusas jų - mažiau nei po metų pradėjo atsiklijuoti padas. Bet aš juos rekomenduočiau, jei juos nešioti lauke.
2016.01.08 rašo:
Man nepatiko, nesioju juos kasdien, koja stipriai prakaituoja ir visiskai nekvepuojanti, jei su jais pravaikstai visa para, atrodo, kad koja buni istraukes kaip is vandens. Tai yra ju didziausias minusas. Daugiau jie yra patogus, lengvi.
2015.12.07 rašo:
MAN PATIKO.
Esu policijos pareigūnas, tad nešioju kasdien prie uniformos. Patiko batų lengvumas, patogumas nuo pirmo užsidėjimo, visiškai nereikėjo prie jų pratintis. Visiškai neslidūs (tiesiog prikimba), einant šlapiais padais slidžiomis plytelių grindimis. Patirties ant sniego ir ledo kol kas neturėjau. Būnant lauke, jautiesi labai komfortabiliai, tačiau patalpose, kur šilta, turi atlaisvinti raištukus, kitaip kojos ima prakaituoti, tačiau tai pastebėjau, tik nuėmus batus, dėvint tai nesijaučia. Nusipirkęs, tikrai esu labai jais patenkintas ir tikrai rekomenduoju.