Kategorijos
x

Prisijungti

Fox River

Kojinės FoxRiver WICK DRY® MAX (juoda) Prekės kodas: 014261

Pasirinkite prekės variantą
13.50
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

 


Jau daugiau nei 100 metų JAV kompanija Fox River gamina aukštos kokybės kojines, ilgainiui tapusias populiariausiomis tarp keliautojų, medžiotojų, sportininkų ir kariškių. Ilgametė patirtis, naujausios technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos ir priimtina kaina, tai tik keletas savybių dėl kurių Fox River išsiskiria iš daugybės kitų gamintojų tarpo.

Wick Dry Maximum - populiariausios Fox River kojinės tarp JAV kariškių. Demisezoninės, tinkamos dėvėti tiek šiltu, tiek šaltu oru. Šių kojinių pagrindas – polipropileno pluoštas su įterptu sidabru, natūraliai naikinantis bakterijas kurios sukelia nemalonų kvapą ir sparčiai išgarinantis drėgmę. Šonuose esančio tinklelio dėka pagerinama ventiliacija, kojos nešunta esant karštam orui. Anatomiškai suformuota konstrukcija natūraliai apglaudžia koją. Labiausiai apkrautos vietos papildomai pastorintos. Kojinių viršuje esanti Spandex (elastano) juosta neleidžia joms smukti.

Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.

 

Sudėtis:

70% - polipropilenas

28% - nailonas

2% - Spandex (elastanas)

 

Dydžiai: M - 39/42
               L - 43/46

               XL - 46/48


 

Gamintojas Fox River

Palikti atsiliepimą apie prekę


2018.05.29 rašo:
Sunku patikėti, kad gali būti tokios geros kojinės!
2016.08.10 rašo:
Kojinės FoxRiver WICK DRY ištikruju labai geras. Nauduoju kartu su B..es firmos batais,kojas išleko sausos ir jokio diskomfortą.
2016.02.12 rašo:
Įsigijau FoxRiver WICK DRY®, tikrai puikus produktas, 30 km žygis per pusnis, miškus ir kalnus - jokių nuospaudų, nušutimo ar panašių dalykų. 10 km žygis po raistą, teko ir prisemti batus, tačiau su šiomis kojinėmis nejutau jokio diskomforto, kojos momentaliai sušilo, o į žygio pabaigą jau beveik ir išdžiuvo :)
2016.02.11 rašo:
Fantastiškos kojinės. Visą dieną prakeliavau su "FoxRiver WICK DRY" ir "ZAMBERLAN 250 Ridge Mid" per Tatrų viršūnes prie 26' šilumos. Nei nuospaudos, nei kojos išbrinkimo.
2015.12.04 rašo:
Super kojines,turiu dvi poras. Galimo nesioti savaite ir nieko