Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 30 iš 52
CamelBak

CAMELBAK kuprinė ThermoBak 3L (coyote) Prekės kodas: 044-62607

95.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Liko tik 1
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

ThermoBak tai vienas iš seniausiai gaminamų CamelBak produktų, nuolat tobulintas ir atnaujintas. Išbandytas mūšio sąlygomis tūkstančių kariškių visame pasaulyje.
Kuprinė pasiūta iš itin patvaraus 500D Cordura nailono, atsparaus tričiai ir plyšimui. Viduje įsiūtas šilumą sulaikantis pamušalas. Petnešos su greito atsegimo funkcija ir galimybe sukišti į specialią kišenę. Šeši D pavidalo žiedai leidžia tvirtinti ThermoBak tiesiai prie taktinės liemenės arba kitos kuprinės. Velcro juosta identifikacinių ženklų tvirtinimui. Greitai pasiekiamas rezervuaras – galima užpildyti neišėmus iš kuprinės.
Kuprinė komplektuojama su 3 litrų talpos OMEGA Water BeastTM rezervuaru. Rezervuaro medžiagoje nėra BPA*, ji nesuteikia vandeniui jokio prieskonio. Plačios angos dėka greitai ir paprastai užpildomas, galima įmesti ir ledo gabaliukus. Visiškai sandarus įsukamas kamštis – net ir stipriai suspaudus rezervuarą nepraleis vandens. PureFlowTM gėrimo žarnelė padengta storu neopreno sluoksniu – apsaugo vandenį nuo šilumos. Patogus naudoti Big BiteTM sukandamas vožtuvas leidžia gerti net aktyviai judant ir nesinaudojant rankomis. Po juo esančia HydroLockTM rankenėle reguliuojamas gaunamo vandens kiekis.
 
Spalva: ruda (coyote)
Talpa: tik vandens rezervuaras, skyriaus daiktams nėra
Vandens rezervuaro talpa: 3 l
Matmenys: 460 x 250 x 90 mm
 

*BPA (Bisphenol A) – chemikalas randamas daugelyje plastikinių produktų, lengvai patenka į maisto produktus ir žmogaus organizmą. Siejamas su daugybe ligų ir sveikatos sutrikimų: įvairių rūšių vėžiu, diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis, nevaisingumu, viršsvoriu ir t.t.

Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.