Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 17 iš 43
CamelBak

CAMELBAK kuprinė HAWG 3L (coyote) Prekės kodas: 044-62103

155.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

 


Kuprinė pamėgta Navy SEALS specialiųjų pajėgų kariškių. Lengva, patogi, prireikus išplečiama MOLLE sistemos krepšeliais. Pasiūta iš itin patvaraus 500D Cordura nailono, atsparaus tričiai ir plyšimui. Vandens rezervuaro skyrius išklotas šilumą sulaikančiu pamušalu. Galimybė išvesti vandens žarnelę per petį arba po pažastimi. Pagal patentuotą Air DirectorTM technologiją pagaminta prie nugaros besiliečianti dalis, tolygiai paskirsto svorį ir užtikrina gerą ventiliaciją. Anatomiškai suformuotos petnešos pritvirtintos taip, kad nevaržytų judesių. Kuprinė padalinta į du erdvius skyrius, priekyje esanti erdvi kišenė suskirstyta į smulkius skyrelius – patogu tvarkingai susidėti smulkmenas (ryšio priemones, kompasą, GPS, rašymo priemones ir t.t.).

Kuprinė komplektuojama su 3 litrų talpos Mil Spec AntidoteTM rezervuaru. Rezervuaro medžiagoje nėra BPA*, ji nesuteikia vandeniui jokio prieskonio. Plačios angos dėka greitai ir paprastai užpildomas, galima įmesti ir ledo gabaliukus. Visiškai sandarus įsukamas kamštis – net ir stipriai suspaudus rezervuarą nepraleis vandens. PureFlowTM gėrimo žarnelė padengta storu neopreno sluoksniu – apsaugo vandenį nuo šilumos. Patogus Quick Link Exit Port ir QL HydroLock jungčių dėka rezervuarą patogu užpildyti, bei reguliuoti tiekiamo vandens kiekį.

 

Talpa: 23 l

Vandens rezervuaro talpa: 3 l

Matmenys: 480 x 265 x 260 mm

 

*BPA (Bisphenol A) – chemikalas randamas daugelyje plastikinių produktų, lengvai patenka į maisto produktus ir žmogaus organizmą. Siejamas su daugybe ligų ir sveikatos sutrikimų: įvairių rūšių vėžiu, diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis, nevaisingumu, viršsvoriu ir t.t.

 

Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.