Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 39 iš 47
Arsenal-Outdoor

Kuprinė ARSENAL 80L žalia Prekės kodas: 0470121

45.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Ilgoms išvykoms skirta 80 litrų kuprinė. Pagaminta iš storo, trinčiai ir plyšimui atsparaus, impregnuoto nailono. Reguliuojamo aukščio petnešos pritaikomos bet kokiam ūgiui. Viršutinė dalis neperšlampama, joje taip pat įsiūta saugi kišenė svarbiems daiktams (raktams, dokumentams ir t.t.). Pagrindinį skyrių galima padalinti į dvi dalis (tokiu atveju apatinė dalis puikiai tinka miegmaišiui ar batams). Trys talpios išorinės kišenės smulkesniems daiktams sukrauti. Petnešos ir prie nugaros besiliečianti kuprinės dalis apsiūta iš orui pralaidžiu tinkleliu.

Talpa: 80l

Spalva: žalia

Gamintojas Arsenal

Palikti atsiliepimą apie prekę


2020.05.22 rašo:
Turėsim birželio mėn. pabaigoje
2020.05.22 rašo:
Sveiki, norėčiau užsisakyti minėtą kuprinę, tačiau jau daugiau kaip du mėnesiai jos pas jus nėra. Jūs ją turėsite ar neturėsite, jei taip kada, ar verta laukti ar reikia ieškoti kitur ????
2019.12.18 rašo:
Naudoju beveik metus laiko, atleikė ne vieną išvyką. Bet svarbiausiai atlaikė dviejų dienų žygį su beveik 25kg. mantos.
REKOMENDUOJU
2012.08.19 rašo:
Pardavėjas įspėjo, kad persinešti iš automobilio kokius 10-20 km - tai bus kaip tik tai, bet per ilgesnius žygius, sakė, gali iširti siūlės... vadinasi reikės pasirūpinti siūlais ir adatomis. Bet kaip už tokią kainą (155 lt), kuprinė patiko. Talpi, patogiai guli ant nugaros... Tikiuosi nepaves Norvegijos kalnuose... Dar įsigijau švedų peilį "Mora", naują modelį... patogus, patogiai guli rankoje ir, atrodo, pakankamai tvirtas... Apsilankysime dažniau, nes dar šio bei to reikia... :) Ačiū pardavėjams, kurie nešykšti gerų patarimų.