Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 76 iš 147

ELEKTROWARM batų džiovintuvas SB-7 10W Prekės kodas: 036603

20.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Laisvės pr. 62, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Batų džiovintuvas SB-7 labai greitai ir saugiai išdžiovina ir dezinfekuoja visų rūšių avalynę ir kojines, pirštines ir kepures. Padeda panaikinti pelėsio ir grybelio kvapą.

Modelis SB-7 yra visiškai unikalus ir pirmasis rinkoje esantis džiovintuvas su ozono sterilizatoriumi. Iki šiol ozonas buvo naudojamas geriamajam vandeniui dezinfekuoti. Dabar galite efektyviai, patikimai ir paprastai dezinfekuoti išdžiovintus batus, šalmą, pirštines, kojines ir kepures.

Naudojimas

Norėdami išdžiovinti ar dezinfekuoti batus, abu džiovintuvus įdėkite į batus per visą pėdos ilgį. Palikite pagal poreikį 1–4 valandas. Džiovinimo funkcija įsijungia įjungus džiovintuvą į elektros lizdą. Bet kuriuo metu galite įjungti ozonavimo funkciją, kuri trunka 5 minutes ir pakankamai efektyviai sterilizuoja avalynę. Džiovintuvo šildytuvas neveikia ozonavimo metu. Džiovintuvai yra visiškai saugūs avalynei (jos nedeformuoja).

Įdėkite džiovintuvą į sudrėkusio arba šlapio bato vidų ir įjunkite prietaisą į elektros lizdą. Batui visiškai išdžiūvus, ištraukite prietaiso laido kištuką iš elektros lizdo. Džiovinimo laikas priklauso nuo to, kiek šlapia avalynė. Elektriniu prietaisu nedžiovinkite varvančios avalynės.

Įtampa: 230 V

Galia: 10 W

Svoris: 170 g

Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.