Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 12 iš 23
Husky

Kuprinė HUSKY Salmon 30L, žalia Prekės kodas: 043215

48.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Laisvės pr. 62, Vilnius
Liko tik 1
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Liko tik 1
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Husky Salmon – universali 30 litrų talpos kuprinė, puikiai tinkanti tiek nešiojimui mieste, tiek ir trumpoms išvykoms į gamtą.

Ant kuprinės yra laikikliai ledo kirtikliui ar vaikščiojimo lazdoms. Erdvus pagrindinis skyrius. Kuprinės priekyje įsiūta kišenė smulkmenoms, dvi šoninės kišenės iš tinkliuko.
Pasiūta iš 420D poliesterio, padengto vandeniui atsparia danga. Anatomiškai suformuotos petnešos ir juosmens diržas apsiūti orui pralaidžiu paminkštinimu. Iš EVA polimero suformuota prie nugaros besiliečianti dalis padeda išlaikyti kuprinės formą ir tolygiai paskirsto svorį. Komplektuojama su apdangalu nuo lietaus.
 
Talpa: 35 l
Svoris: 1110 g
Matmenys: 57 x 33 x 18 cm
Gamintojas Husky

Palikti atsiliepimą apie prekę


2018.12.09 rašo:
nekartosiu trūkumų iš ankstesnio komentaro - jie tokei patys. Pridėsiu nuo savęs:
1. Plastikinės sagtelės ganėtinai trapios . Be ekstremalių sąlygų, kur užkliuvus ar užmynus - teks atsisveikinti.
2. Petnešos - ganėtinai silpna vieta - vidinis paminkštinimas "pabėgo" jau per pirmą mėnesį, rimčiau pakrovus šonai ėmė trūkti. Beeet toliau laiko :)
2013.01.30 rašo:
Privalumai: Husky kokybė, kuriai neprilygs jokia hi-tec ar campus. Kurpinė pasiūta tvirtai, patogūs naudoti užtrauktkai. Kurpinė turi vieną pagr. skyrių ir du papildomus svarbiems daiktams, o ne vieną kaip buvo minėta. Vienas matomas esančioje nuotraukoje, kitas kurpinės viršuje. Kuprinės medžiaga atspari smulkiam ir trumpam lietui. Yra šviesą atsipindinčių elementų ir dar viena išorinė atvira kišenė, kurios nuotraukoje nesimato.
Trūkumai: esant didesniam lietui deja nei kuprinės medžiaga, nei apdangalas nuo lietaus kurpinės turinio pilnai neapsaugo. Didžiausias kuprinės minusas, jei nešios ją vyras - petnešų susiuvimas. Pirma galvojau kad gamyklinis brokas, bet pažiūrėjus daugiau nuotraukų pamačiau kad visos šio modelio kuprinės pasiūtos taip pat. Petnešos viršuje susiūtos vieno ar dar mažiau cm atstumu, tai teoriškai žmogaus kaklas turėtų būti riešo storio, kad petnešos nespaustų. Aišku, jeigu nešios mergina, ši problema tampa nebe tokia aktuali. Kurpinės talpumas - toks kaip ir turi būti pagal litražą, bet turinio formas stipriai varžo ergonominės nugaros konstrukcija, kuri kuprinės viduje yra jaučiama ir matoma (tarkim laptopas kurpinėje užima daugiau vietos nei turėtų). Kitas dalykas - išorinis atviras skyrius. Praktiškai, gal ir naudingas dalykas, bet jeigu eini su pustušte kuprine, tai jisai labai atvėpęs ir veržk tu ten kiek nori tuos dirželius. Galiausiai nedidukas pastebėjimas, kad reguliuojami dirželiai kažkaip sunkokai vaikšto. Gal taip turi būt, gal prasivaikščios.

All in all, kurpinė kolkas mano lūkesčius patenkina, o pagal kainą tai tikrai vertas dėmesio pirkinys, nes husky kuprinę retai kada gausi už tokius pinigus. Dvejojantiems dėl pirkimo siūlau apžiūrėti parduotuvėje, jei nėra galimybės - oficialiame puslapyje - https://www.huskyeu.eu/hiking-backpack-salmon-35-green-d2566.html (yra 3d žiūrėjimo funkcija) + oranžinė kuprinė iš tikro yra ryškiai raudona.