Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 52 iš 73
5.11 Tactical

5.11 Tactical kuprinė RUSH12 Sandstone Prekės kodas: 5-56892-328

75.00 98.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Liko tik 1
Jogailos g. 11, Vilnius
Liko tik 1
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Liko tik 1
Birštono g. 12, Kaunas
Liko tik 1
Taikos pr. 52, Klaipėda
Liko tik 1
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Nedidelė, funkcionali kuprinė kasdienai arba trumpoms kelionėms. Talpiame pagrindiniame skyriuje tilps dauguma nešiojamųjų kompiuterių. Dvejose vidinėse kišenėse patogu sudėti įvairius smulkesnius daiktus. Stambi išorinė kišenė suskirstyta į įvairaus dydžio skyrelius kuriuose tvarkingai susidėsite įvairias smulkmenas (rašymo, priemones, GPS, vizitines korteles ir t.t.). Atskira kišenė hidravimo sistemai – galima patalpinti 1,5 litro vandens rezervuarą.
Kuprinės šonai ir priekis apsiūti MOLLE juostelėmis – galima tvirtinti papildomus krepšelius ir kišenes, taip padidinant kuprinės talpą ir funkcionalumą.
Plačios reguliuojamos petnešos leis prisitaikyti kuprinę pagal savo ūgį. Orui pralaidus nugaros paminkštinimas pagerina ventiliaciją.
Pasiūta iš drėgmei ir trinčiai atsparaus 1050D nailono. Naudojami japoniški YKK užtrauktukai ir smūgiams atsparios sagtys.
 
Pagrindinio skyriaus matmenys: 45 x 27 x 15 cm
Talpa: 21,2 litro
Spalva: šviesi smėlinė (Sandstone)
Gamintojas 5.11 Tactical

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.03.17 rašo:
Niekada nesiskiriu per keliones su savo 5.11 Rush 12 kuprine. Dydis yra idealus vienos dienos zygiams, daug patogių kišenelių ir svarbiausia, labai tvirta ir patogi. Visiems rekomenduoju. Ši kuprine keliauja su manim po visą pasaulį.
2012.09.28 rašo:
Dar toks pastebėjimas dėl MOLLE krepšelių šitai kuprinei. šonuose ji turi tik tris pilnas MOLLE jungtis, tad molle krepšelių su keturiomis jungtimis pakabinti kuprinės šonuose nepavyks. Galima kabinti gertuvės krepšelį arba dėtuvių, kurie naudoja tik dvi MOLLE jungtis.
2012.09.26 rašo:
Pliusai:
Labai patogi, nepraleidžia silpnesnio lietaus;

Minusai:
Raktų laikikliai suįro per pirmas dvi naudojimo savaites, paprašius parduotuvėje kad kuprinė būtų pakeista, man buvo paaiškinta, kad garantija šiems laikikliams negalioja;

Galiausiai, nekreipiant dėmesio į tuos suįrusius raktų laikyklius, kuprinė verta dėmesio, tik gal kitą kart pirkčiau RUSH 24, kurioj daugiau skyrių ir vietos.