Kategorijos
x

Prisijungti

Hi-Tec Magnum

Batai MAGNUM Viper Pro 8.0 Leather WP Prekės kodas: 023238

Pasirinkite prekės variantą
108.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Tvirti ir patogūs darbiniai batai. Batviršis pagamintas iš aukštos kokybės odos, apdorotos drėgmę sulaikančiu impregnantu. Bato priekis apsaugotas sukietinta (ne metaline) komponuota medžiaga, neįkaista karštyje ir nešąla esant žemai temperatūrai. Dėl patvarumo bato priekis ir papėdė papildomai apsiūti. Padas pagamintas pagal „V-Lite“ technologiją – kiekvienas jį sudarantis sluoksnis atlieka atskirą funkciją:

·         Kombinuota medžiaga sumažina pėdai tenkančią apkrovą.

·         Pado vidinėje dalyje esanti „Eva“ medžiaga daro padą ypatingai elastingą, lengvą ir patogų.

·         Ortopedinis trijų sluoksnių vidpadis. Per pirmą avėjimo mėnesį prisitaiko prie pėdos formos.

·         Agresyvus pado raštas neslysta ant šlapių ir naftos produktais aplietų paviršių

·         Pado apatinė dalis pagaminta iš ypatingai tvirtos karboninės gumos su specialiu protektoriumi, kuris nedyla ir tarnauja mažiausiai 5 metus, nekelia triukšmo ir yra atsparus naftos produktams.

 

Gamintojas Hi-Tec Magnum

Palikti atsiliepimą apie prekę


2017.12.19 rašo:
Pagrindinis kriterijus juos renkantis buvo WP. Diena pratybų šlapiame miške (ne po balas, tiesiog šlapia žolė, šlapios samanos) - kiaurai šlapi. Trys dienos pratybų sniegingam miške - po pirmos dienos kiaurai šlapi, nors prieš tai buvo pritepti visokiais mandrais tepalais. Sausu oru viskas puiku, lengvi, patogūs, patvarūs.
2017.10.06 rašo:
dirbu vadovybės apsaugoj , man šie batai puikiai tarnauja , po metų dar puikiai atrodo ir niekas neplyšta , labai patogūs, kai sunešiosiu vėl pirksiu.
2017.05.30 rašo:
Atsakant į žemiau pateiktą komentarą. Neturiu supratimo kokiu principu vaikštai tais batais jei tau padas lupasi.
Aš tarnauju vilkuose, kabinete nesėdžiu ir retai kada vaikštau grindimis.
Asfaltas, žemės, miškingos vietovės ir t.t. Ir pas mane padas kaip naujas. Nors jau nemažai patyręs.
2017.05.19 rašo:
Batai lengvi, bet tai ir vienintelis pliusas. Visiškas šlamštas. Pirkome su kolega išgirtus batus, nusiteikite kad pradžioje jie trins, o kai nustos trinti kulną pradės atsiklijuoti padas. Aš tarnauju ne vilkuose ir daugumą laiko praleidžiu kabinete prie kompiuterio, bet padas lupasi. Nedarykite mano klaidos nepirkite šių batų.
Tėvynės labui.
2017.05.09 rašo:
Na, ne veltui taip išreklamuotas padas, jis atsako už kokybę.
Savaitės trukmės pratybose kuriuose buvo ir karšta, ir šalta tai pasitvirtino.
Batai puikūs, padas sugeria kiekvieną žingsnį ir paverčia vaikščiojimą malonumu.
Nors nuo karšto oro visa koja prakaitavo, bet abejoju jog yra tokie batai kurių metu neprakaituotų.. :)
Vienintelis minusas, tai kad ilgai raišomi, tenka tamsoje šiek tiek paplūšėti kol galiausiai susiriši, bet nemanau jog čia didelė problema. :)
2016.04.30 rašo:
Nusipirkau šiuos batus vėsesniam, šlapiam orui, žygiams, išvykoms į miškus. Turiu problemų su pėdų prakaitavimu, o dėl vandens nepraleidimo sąvybės bijojau, kad koja nekvėpuos ir smarkiai prakaituos. Tačiau, likau maloniai nustebintas - per stovyklavimus miške, ištisai, judant (nebuvo didelių extreme'ų, bet visvien beveik visada ant kojų) koja lieka sausa, net nenaudojant pėdų pudros. Nemalonaus kvapo neatsiranda. Šia sąvybe aš labai patenkintas.

Batai yra labai minkšti. Tokio minkšto pado niekad neturėjau ir prie to reikia kaskart priprasti juos užsidėjus, nes į darbą vaikštau su paprastais medžiaginiais kedukais, o kiti turėti kerzai buvo gerokai kietesni. Man asmeniškai tai nėra didelė problema, tačiau priprasti reikia kas sukelia truputį diskomforto. Žmonės, nešiojantys tokio tipo batus, manau, turėtų nejausti ženkliai didesnių skirtumų.

Nors smarkiai šlapioje teritorijoje neteko su jais būti, bet drėgname miške savo waterproof funkciją atlieka gerai.

Dėl odos girdėjau nusiskundimų, kad šiai serijai reikia skirti daugiau dėmesio ir dažnai tepti tepalu, nes odai kiek padžiuvus ji iškart trūkinėja. Buvo pasakyta, kad savaitgalis sausoje teritorijoje be batų tepalo ar kitų priemonių, ir oda skils, tačiau, už tai laiduoti negaliu. Papildomai įsimesti batų tepalo į kurpinę, nemanau, kad turėtų sukelti didelių problemų. Tik reikia to nepamiršti :)
2014.11.29 rašo:
Batus pasirinkau, nes prieš tai nešiojau "Precision V-Lite" modelį, kuris ypatingai gerai ir ilgai tarnavo įvairiomis sąlygomis šiluma, šaltis, purvas, vanduo.
Viper Pro 8.0 WP yra labai lengvi ir minkšti, tačiau šiuo pirkiniu nusivylęs - jie visiškai netinkami šaltam orui - nepaisant to, kad specialiai pasirinkau didesnį dydį, pirštų srityje vis tiek per mažai vietos. Teks pirkti dar vienus batus. Kol kas kitomis sąlygomis nebuvo progos išbandyti.
2014.10.19 rašo:
Labai lengvi. Nereikalaujantys pranešiojimo - apsiavei ir eini į žygį ! Super !