Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 25 iš 45
Garmont

Batai GARMONT T 4 FG GTX Black Prekės kodas: 2-481440-212

Pasirinkite prekės variantą
138.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Garmont T4 FG NFS – universalūs, lengvi ir nelaidūs vandeniui taktiniai batai, sukurti ilgiems žygiams. Itin patogi ir stabili konstrukcija.

Pagaminti iš aukščiausios rūšies odos ir trinčiai atsparaus nailono. Lengvas ir stabilus EVA polimero padas. Vidus išklotas Gore-Tex pamušalu kuris užtikrina atsparumą vandeniui, drėgmės išgarinimą ir laidumą orui. Minkštas, laidus orui tinklinis liežuvis pagerina ventiliaciją batų viduje. Orui laidus anatominis vidpadis. TPU polimero pakietinimas kulno srityje. Batų priekis sutvirtintas apsauginiu gumos pakietinimu. Išorinis pado sluoksnis – Vibram® Q528, puikiai sukimba su skirtingais paviršiais, specialus raštas neleidžia prie pado kibti purvui.

Gamintojas Garmont

Palikti atsiliepimą apie prekę


2020.01.30 rašo:
Pirma, tai mano bato išmėra yra 45 dažniausiai, tačiau šituos batus pirkau internetu. Net nesimataves ir galvojau, kad su stora kojinę neimausiu. Todėl pirkau 46ir tobulai pataikiau.
Antra, būtent šituos batus nešioju truputi daugiau negu metus. Ir galiu pasakyti, kad tikėjausi jog viskas bus daug prasčiau dėl ne tokio žinomo vardo. Tačiau mano batukai matė palyginus daug, tai dumblas, pelkės, vanduo, šalntis ir t.t
Ir turiu paminėti, kad tai vygdavo labai dažnai.
Trečią, batai lengvi, pakankamai ne slidus. Tačiau paspaudus minusųi saltoki. Stovint ar minimaliai judant. Vasara tikrai jaučiasi drėgmės garavimas ir priekio apsaugos. Drąsiai galit spardyti viską, kas papuls jūsų kelyje, tik aišku proto ribose.
Ketvirtą greitai nudyla padas, bet manau tai nėra didelė bėdą. Pas mane pradėjo plyšti nuo priekio kur baigėsi gumos priekinės tai tikrai įrodo, kad priekis tikrai labai tvirtas. Be paduko truputi kitokį batai. Tačiau ji įsidėjus bėdos turėtų dinkti.
Penktą, ar rekomenduočiau žinoma TAIP tačiau kas yra pradedantysis ar nelabai žino ko jam būtent reikia.
2018.09.04 rašo:
Naudoju tarnyboje. Labai patogūs, turi platų pirekį, todėl nepritrina net ilguose žygiuose. Turi visus privalumus: Vibraminį padą, goreteksinį pamušalą, plastiku aptrauktą priekį. Odiniai, nepraleidžia vandens braidžiuojant ir kitaip, nei pavyzdžiui, ,,beitsuose" nešunta koja.