Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 14 iš 25
McNett

GA (McNett) AQUASURE +SR klijai batų taisymui 28g Prekės kodas: 0340-10415

7.00
Prekė yra sandėlyje. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Laisvės pr. 62, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Jogailos g. 11, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Patikimi klijai batų taisymui. Sukurti savaime kietėjančios sintetinės gumos pagrindu. Sukietėję tampa itin atsparūs trinčiai, lankstūs ir visiškai nepralaidūs drėgmei. Skirti skilusių padų, nusitrynusių kulnų, atplyšusios odos klijavimui. Tinkami taisyti ir nuolat besilankstančioms avalynės vietoms, kadangi neatsiklijuoja nuo pastovaus lankstymosi. Universalus: suklijuoja odinius, zomšinius, guminius, neopreninius ir brezentinius batus. Naudojimo instrukcija pridėta viduje.

Kiekis: 28g.

Palikti atsiliepimą apie prekę


2020.08.09 rašo:
Tikrai geri klijai
2018.05.17 rašo:
geri klijai, ir laiko gerai, nepatingeti reikia tik pavirsiu gerai paruosti. klijus norint islaikyti ilgesni laika reik gerai susukt y maisiuka ir imesti i saldikli, pries naudojima tik atsildant, pvz siltam vandeny
2013.05.15 rašo:
labai geri klijai padams, kad ir kiek skeptiskai buvau nusiteikes bet susiklijavau savo Belleville batus su trukusiais padais (kur lankstosi ties pirstais) ir nesigailiu, suklijuotos vietos toliau neyra, gerai laiko, klijai lankstus ir gerai laiko, esant minusinei temp laikosi taip pat gerai
2012.02.01 rašo:
Iš pradžių buvau skeptiškas, bet kelias valandas panaršęs internete radau tik teigiamus atsiliepimus ir nusprendžiau išbandyti.

Galiu pasakyti tik viena - daiktas fantastiškas. Su juo suklijavau po kelių metų pradėjusį atsiklijuoti Zamberlan batų padą ir metai kaip laiko geriau nei nauji. Taip pat klijavau liūdnai pagarsėjusias basutes MIL-TEC "Combat", tai padai suklijuotose vietose pasidarė tvirtesni nei sveikose.