Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 13 iš 39
Brynje

Apatiniai marškiniai BRYNJE 'Arctic' Prekės kodas: 012121

Pasirinkite prekės variantą
95.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Marškinėliai Brynje Arctic suteikia neprilygstamą šilumą ir jaukumą šalčiausiu oru. Pažangi polipropileno tinklelio ir Merino vilnos konstrukcija užtikrina puikų šilumos sulaikymą ir prakaito išgarinimą. Išorinis 220g/m2 Merino vilnos sluoksnis sulaiko šilumą, o apačioje esantis polipropileno tinklelis sukuria oro tarpą kuris pagerina oro apykaitą. Patogi, judesių nevaržanti konstrukcija.

BRYNJE – pasaulyje plačiai žinoma norvegų firma gaminanti ypatingai aukštos kokybės apatinius Termo drabužius. BRYNJE gaminiai yra išbandyti ir pasiteisinę įvairiose tarptautinėse arktinėse ekspedicijose, taip pat šiuos drabužius naudoja daugelio šiaurinių šalių kariuomenės specialieji padaliniai. 

ARCTIC serijos apatiniai rūbai skirti naudoti dideliame šaltyje, kai Jūsų kūnas dirba fizinį darbą ir išskiria daug drėgmės bei šilumos. Nustojus judėti ar poilsio metu šios medžiagos apsaugos Jus nuo staigaus atšalimo.
Viršutinė dalis pagaminta iš Merino vilnos, vidinė dalis iš Meraklono tinklinio audinio (tinkliuko), kuris pasižymi puikiomis ventiliacijos ir drėgmės pašalinimo sąvybėmis. Aktyviai judant ir prakaituojant , drėgmė lengvai pasišalina per Meraklono audinį į merino vilną, kuri toliau išstumia drėgmę nuo kūno ir kūnas išlieka sausas.
Meraklono tinklinis audinys ir Merino vilna taip pat pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis sąvybėmis. Meraklono audinio tarpuose išsilaikantis oras sukuria natūralų šilumos barjerą.

BRYNJE drabužiams naudojama Merino vilna turi 30% sintetinių priemaišų, ko dėka drabužiai gerai skalbiasi, nekeičia formos ir ilgai tarnauja.

Tai idealus rūbas ekspedicijoms į šaltuosius kraštus ir kalnus, aktyviam polisiui ar darbui šaltame ore.

Sudėtis:

Išorinis sluoksnis: 80 % Merino vilna / 20 % poliamidas

Apatinis sluoksnis: 100 % polipropileno tinklelis

Gamintojas Brynje
Spalva Juoda

Palikti atsiliepimą apie prekę


2021.01.18 rašo:
Super šilti ir patogūs.
2016.12.08 rašo:
Pasigedau konkrečios informacijos apie gaminio sudėtį.