Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 11 iš 52
Lasting

Kojinės Lasting TCL, smėlio spalva Prekės kodas: 013201

Pasirinkite prekės variantą
5.50
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.

Lasting TCL – vidutinio storio, prailgintos trekingo kojinės, pagamintos iš medvilnės ir specialaus polipropileno pluošto su sidabro jonais kurie stabdo bakterijų ir grybelio dauginimąsi, taip apsaugodami nuo nemalonaus kvapo ir išlaikydami teisingą odos paviršiaus pusiausvyrą. Sukurta tam, kad suteiktų geresnį šilumos sulaikymą ir apsaugotų nuo nuospaudų. Viršutinė kojinės dalis pagaminta iš plono vientiso sluoksnio. Apatinė dalis – dvisluoksnė ir paminkštinta, užtikrina puikią apsaugą nuo trynimo ir nuospaudų. Papildomai paminkštinta pirštų sritis. Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.

Sudėtis:

40 % - šukuota medvilnė, tai aukščiausios kokybės medvilnė, suteikianti kojinėms švelnumo ir minkštumo

40 % - SILTEX polipropileno pluoštas su jonizuoto sidabro priedais. šie priedai sustabdo bakterijų ir grybelių, kurie sukelia nemalonų kvapą, dauginimąsi. Taip pat padeda išsaugoti natūralią odos bio pusiausvyrą.

15 % - poliamidas

5 % - Lycra elastinis pluoštas

Dydžiai: S (34-37) - M (38-41) - L(42-45) – XL(46-49)

Gamintojas Lasting

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.11.08 rašo:
Papildymas: Dėviu šias kojines jau 6 mėn ir kaskart išskalbus stebiuosi - kaip naujos.
2016.06.11 rašo:
Geros kojinės. Puikiai garina prakaitą. Atbėgiojau su jomis vilnius challenge. Kojos nesušalo šaltame lietaus kanalizacijos vandenyje, nors buvo kiaurai permirkusios. Greitai išdžiuvo. Nepritrynė.