Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 10 iš 41
5.11 Tactical

Kelnės 5.11 Tactical TACLITE PRO (juoda) Prekės kodas: 5-74273-019

Pasirinkite prekės variantą
59.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Taclite Pro – sukurtos pagal laiko patikrintą 5.11 Tactical taktinių kelnių modelį, tačiau pasiūtos iš lengvesnio, šiltam orui pritaikyto audinio. Lengvas medvilnės ir poliesterio rip-stop audinys užtikrina komfortą esant šiltam ir drėgnam orui. Teflono padengimas apsaugo audinį nuo skysčių, dėmių ir purvo. Trigubos, sutvirtintos siūlės. Elastingas juosmuo užtikrina judesių laisvę. Dvigubas audinys užpakalio ir kelių srityse. Septynios kišenės. Naudojami patvarūs japoniški YKK užtrauktukai ir Prym užsegimai
 
Pagrindinės savybės:

  • Lengvos, laidžios orui ir patogios

  • Puikiai tinka medžioklei ir kelionėms

  • Septynios kišenės

  • Įstrižos galinės kišenės

  • Teflono padengimas apsaugo nuo skysčių ir purvo

  • Elastingas juosmuo

  • „D“ pavidalo žiedai ant juosmens – raktų, pažymėjimų ir t.t. tvirtinimui

 
Spalva:juoda

Dydžiai (pagal JAV drabužių dydžius): juosmuo nuo 28 iki 44 (lyginiai dydžiai), ilgis nuo 30 iki 36 (lyginiai dydžiai)

Gamintojas 5.11 Tactical
Spalva Juoda

Palikti atsiliepimą apie prekę


2021.11.12 rašo:
Puikios kelnės, patogios, dydis puikiai atitiko, turi daug kišenių, tvirtai pasiūtos, audinys apsaugotas nuo stipraus išsitepimo ir maloniai gula ant kūno. Esu labai patenkintas pirkiniu.
2016.08.11 rašo:
Tai kelnių kelnės. Kelnių Gulbės giesmė. Neįmanoma jomis nesidžiaugti. Nesinori nusimauti. Moteris klausia manęs: "Mielasis, kodėl tu atsigulei su kelnėm?", Atsakau: "Mieloji, juk tai 5.11 Taclite Pro, kaipgi jas galėčiau nusimauti, jos tokios patogios...", "Ach, mielasis, iš tiesų, koks švelnus audinys".
Žodžiu, pirkite. Tai kelnės tikriems vyrams. O dar kiek jose kišenių!!!
2016.05.20 rašo:
Patogios. Nedaug skiriasi nuo klasikinių, bet funkcionalumu, žinoma, pranoksta. Dėl teplumo, kol kas, negaliu nieko pasakyti. Nustebau, kad tiesioginiai saulės spinduliai neįkaitina taip, kaip su kitomis juodomis kelnėmis. Turiu ir seną Taclite modelį. Tikiuosi, šios tarnaus taip pat puikiai!